Lenka Řezáčová

Lenka původně pracovala ve velkoobchodě, na pozici správcové počítačové sítě. Psal se rok 1993, kdy na doporučení kolegů přestoupila do naší firmy. „Byl to pro mě skok do neznáma. Tehdy se začínaly vozit a prodávat traktory z Itálie, začínalo se fakturovat do dealerské sítě, postupně vznikala nová divize,“ vzpomíná Lenka Řezáčová.

Seznamte se s Lenkou

„Nástup před mnoha lety byl pro mě skokem do neznáma. Byli jsme malý kolektiv. Protože jsme táhli za jeden provaz, dařilo se a složité věci jsme ustáli. Byly to krásné začátky. I když vlastně dodnes dělám podobnou práci, vše se postupně mění, divize se rozrostla a mění se především lidé. Mladší kolegové obecně berou vše jinak, mají jiné priority. Nemají takovou potřebu zapadnout do kolektivu a to je škoda.“
Lenka dnes pracuje na pozici analytičky divize Zemědělská technika. Kromě fakturace a přípravy různých podkladů a výstupů má přesah do spousty oblastí. V roce 2020 byla mezi 11 zaměstnanci, kteří získali ocenění generálního ředitele AGROTEC Group.

Co Lenku baví ve firmě?

„Především je to o kolektivu, o jeho uznání mé práce. Člověka potěší, když ostatním může pomoci svými dlouholetými zkušenostmi. Určitě si vážím i toho, že mám práci v místě bydliště a nemusím dojíždět. Ale spolupráce s kolegy je na prvním místě,“ doplňuje Lenka Řezáčová.

Co Lenku baví ještě?

  • Rodina a zahrada
  • Silniční cyklistika (např. Alpy Francie, Itálie…)
  • Procházky se sousedovic psem

Bavilo by vás to s námi taky?

Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí.


Volné pracovní pozice