Lubomír Chládek

Lubomírova cesta do AGROTEC Group začala už během školy. Ve zlínském servisu nákladních aut nastoupil nejprve jako brigádník. Zalíbilo se mu, měl tu už známé a jako budoucí autoelektrikář si zde domluvil během druháku a třeťáku praxi. Postupně zapadl do kolektivu a po škole nastoupil do pracovního poměru.

Seznamte se s Lubomírem!

Přestože v době tohoto rozhovoru patřil mezi nové zaměstnance, o dílně měl fakt přehled. Věděl, kde je jaká technika, kde najde konkrétní nářadí. Žádný dotaz ho nezaskočí, a především se pořád usmívá. Na servisu se zapojuje do údržby jakéhokoli auta a zvládá i základy pokročilých oprav, včetně lehké diagnostiky. „Zatím mám trochu obavy z torzních tyčí, které řeší uložení kabiny a nástavby, v podstatě stabilizují auto. Ale to je otázka času a zručnosti,“ prozradil Lubomír.

Co Lubomíra baví na AGROTECu?

„Vedle mechaničiny a práce s auty mám radost z kolektivu na dílně a vlastně i na celé pobočce. Důležité je, že když za někým na dílně přijdu a zeptám se, tak mi ochotně poradí a popřípadě i pomůže. Kolektiv je fakt supr,“ dodává Lubomír s širokým úsměvem na tváři.

Co Lubomíra baví ještě?

  • Mechaničina i mimo práci, opravy na svém autě.
  • Dříve hasičský sport.
  • Rád si doma zacvičí.

Bavilo by vás to s námi taky?

Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí.


Volné pracovní pozice