Lukáš Kadlec

Lukáš přišel do AGROTEC Group z reklamní agentury, kde dělal grafiku. Od malička ho přitahovala auta, kterým dal nakonec přednost. Zaujala ho inzerce na pozici prodejce nových aut Škoda. „Z konkrétních důvodů mě prodej aut naplňuje rozhodně více, než hodiny práce s grafickým editorem,“ říká Lukáš, který si dokonce vybíral ze dvou nabízených pozic – prodejce a marketingového specialisty.

Seznamte se s Lukášem

„Mám štěstí, že jsem nastoupil v době, kdy se prodávalo docela hodně nových aut. Díky tomu jsem se do toho rychle dostal a postupně se nabalovaly související činnosti, potřebná školení a certifikace. Prostě skočil jsem do toho rovnýma nohama a bavilo mě učit se nové věci, plánovat si čas podle své potřeby,“ popisuje Lukáš.

Co Lukáše baví ve firmě?

V rámci firmy přešel od nových aut k ojetinám. A zaučuje i nové kolegy a kolegyně. „Líbí se mi, poznávat typy lidí, kteří se pro ojetá auta rozhodují. Zatímco u nových aut vnímám zákazníky jednoznačněji – přichází člověk, který měl škodovku, má škodovku a vždy bude chtít škodovku, u ojetin je to jiné. Je to dáno tím, že v podstatě každé ojeté auto je originál, jiná značka, jiný stav. Každý zákazník je tedy úplně jiný, něčím specifický. Vidím v tom i tak trochu výhodu na své straně.“

Co Lukáše baví ještě?

• Starší auta, sbírám je, navštěvuji srazy.
• Fotografování jakéhokoliv žánru.
• Sport, dříve fitness včetně zdravé výživy.
    

Bavilo by vás to s námi taky?

Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí.


Volné pracovní pozice