Lukáš Manca

Než Lukáš rozšířil tým AGROTEC Group, cestoval po světě v rámci prestižní soutěže Formule 1. Pracoval v tzv. motorhome a organizačně zajišťoval vše potřebně pro tým Red Bull. Po letech, kdy kromě Austrálie a Antarktidy navštívil všechny světadíly a v rámci nich řadu zemí, usoudil, že systémem kufr-letadlo-hotel-závodní okruh se dlouho žít nedá. „Každopádně jsem chtěl zůstat u aut,“ říká sympaťák, který nyní pracuje na pozici vedoucího marketingu.

Seznamte se s Lukášem!

Lukáš se podílí na tvorbě marketingové strategie celé skupiny AGROTEC Group. Aktivně se zapojil do několika projektů, mezi kterými je například Zelený AGROTEC. V něm se kolegové zabývají budoucností v oblasti pozemní techniky z pohledu alternativních pohonů a ekologie. Lukáš zajišťuje marketingové aktivity, veletrhy a předváděčky, má zásadní vliv na kontakt směrem k zákaznické veřejnosti.

Co Lukáše baví na AGROTECu?

„Od začátku se mi líbí spolupráce lidí v našem širokém týmu. Z nadšení a podnětů ostatních vznikají fotografie a materiály, které zákazníci a nadšenci na sítích sledují. Díky tomu se rozbíhá obousměrná komunikace. Mám radost, když lidé navzájem sdílejí a komentují naše příspěvky, když roste počet fanoušků. Koho by nezahřálo u srdce například to, když si hlavní dodavatel vyžádá fotografie zákaznických úprav, v našem případě vozu pro potřeby hasičů,“ řekl před časem, když měl na starost marketingové aktivity divize náklaďáků. Zanedlouho dostal příležitost a povýšil na na vedoucí pozici s přesahem do všech společností skupiny AGROTEC Group.   

Co Lukáše baví ještě?

  • Knihy a filmy dokumentující historii
  • Práce na chalupě
  • Cizí jazyky

Bavilo by vás to s námi taky?

Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí.


Volné pracovní pozice