Marek Dwořáček

Marek nastoupil do firmy hned po střední škole zaměřené na provoz a údržbu vozidel. Už několik let pracuje jako přijímací technik – mistr dílny zemědělské techniky New Holland. I když ho baví hlavně motorky a auta, dostal tuto nabídku a vzal ji jako výzvu.

Seznamte se s Markem

„Mám na starosti příjem strojů do opravy, tzn. sepsání požadavků se zákazníkem, nacenění opravy, kontrolu průběhu opravy a komunikaci s mechaniky, objednávám náhradní díly, propočítávám ceny oprav a předávám opravené stroje zákazníkům. Zabývám se i přímým prodejem náhradních dílů přes pult. Na dílně mám ještě na starosti kalibraci měřících nástrojů – metrologii,“ popisuje Marek, který se v rámci exkurzí věnuje také novým uchazečům o firemní studijní obor Mechanik/diagnostik zemědělské a stavební techniky.

Co Marka baví ve firmě?

„Baví mě technika, pohybuji se mezi stroji a těší mě, když vidím odvedenou práci, to znamená opravený stroj a spokojeného zákazníka. Když vezmeme v úvahu poruchu kombajnu, traktoru, nebo sklízeče hroznů v sezoně, tak zákazník si nemůže dovolit nechat stroj týden stát, řešit se to musí hned. Je potřeba umět komunikovat s lidmi, umět si poradit ve vypjatých situacích.“ 

Co Marka baví ještě?

  • Největším koníčkem jsou motorky.
  • Doma mají rodinné vinařství, takže pomoc se vším kolem toho.
  • Opravovat třeba nějakého veterána.

Bavilo by vás to s námi taky?

Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí.

Volné pracovní pozice