Martin Kukla

Pro AGROTEC pracuji jako homologační technik na jeho specializovaném pracovišti A-tech. V současné době tuto činnost vykonávám pro kompletní sortiment zemědělské techniky prodávané společnostmi AGROTEC a AGRI CS. 

Seznamte se s Martinem!

Stroje, které jsou na český a slovenský trh dodávány jsou značně rozmanité a mým úkolem je tyto rozdíly porovnávat s národní legislativou. Pokud objevím nedostatky, které musí být pro udělení schválení technické způsobilosti napraveny, vyjednávám úpravy buď přímo s výrobcem, nebo pak se smluvními partnery. Po dokončení prací musím dohodnout testování se státní zkušebnou.  Jedině tak se k zákazníkům dostávají bezpečné a spolehlivé stroje. 

Co Martina baví v AGROTECu?

Moje práce není rutina, každý stroj je jiný a vyžaduje nové postupy schvalování. Nenudím se. A z toho, že za mnou stojí silný a stabilní zaměstnavatel, mám dobrý pocit. AGROTEC na mě od samého začátku působí, jako zdravá společnost. A nemluvím o firmě jako takové, ale také o fajn lidech, kteří v ní pracují. V poslední době mě například podržel můj nadřízený, kdy mi kvůli změně v mém osobním životě pomohl vyjednat přemístění v rámci společnosti. Vyhnulo se mi tak přemýšlení, kde na novém místě v republice hledat práci a umožnil mi tak v AGROTECu zůstat.  

Co Martina baví ještě?

  • Domácí kutilství
  • Turistika
  • Cyklistika
  • Fitness – prostě se hýbat


Bavilo by vás to s námi taky?
Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí


Volné pracovní pozice