Michal Vencel

Nejprve to bylo o brigádách na sklízecích mlátičkách. Pak jednoho dne zazvonil telefon a já strávil žně na kombajnu. Při studiu vysoké školy jsem dostal pracovní nabídku, která se postupně vyprofilovala na demo předvádění nových strojů.

Seznamte se s Michalem!

V současné době jsem vedoucím střediska Demo – zemědělská technika. O své práci rád říkám, že rozdávám druhým štěstí. Jak? No přece tím, že předvádím úplně nové stroje v plné výbavě a v očích zákazníků vidím, že je to baví. Brázdíme s flotilou strojů pole v Čechách, na Moravě i na Slovensku a pokaždé je to jiné. Není to jako v showroomu u osobních automobilů. U nás pracujeme s půdou, rostlinami a zákazník si vše zkouší ve vlastních podmínkách.

Co Michala baví na AGROTECU?

Zakládám si na super kolektivu, se kterým zažíváme radosti i strasti. Líbí se mi práce, která rozhodně není jednotvárná. V mém případě je to převážně o práci v terénu s lidmi, cestování a z části i kancelář. Takže z každého kousek a rozhodně bych neměnil. No a k tomu samozřejmě patří i určitá hrdost na značku New Holland, kterou zastupujeme.

Co Michala baví ještě?

• Videonatáčení s dronem zaměřená na zemědělství
• Cestování
• Práce je jeho koníčkem

Bavilo by vás to s námi taky?

Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí.

Volné pracovní pozice