Miroslava Buchtová

"Do AGROTECu jsem nastoupila v roce 2003. Pro někoho dlouhá doba u jedné firmy, pro mě nikoli. Za tu dobu jsem postupně pracovala pro čtyři různé divize a dceřinky, prošla různými pozicemi od skladové účetní, přes asistentku prodeje až po současnou analytičku dceřiné společnosti AGRI CS a.s."

Seznamte se s Mirkou!

Moje práce se točí hlavně kolem čísel – sestavování ročních plánů, pravidelné reporty pro vedení, různé analýzy cílené na zákazníky, na konkurenci nebo i na naše vnitřní procesy. Ale žádné číslo nemá tu správnou vypovídající hodnotu bez doplňujícího komentáře, bez pátrání po důvodech a příčinách  a hledání případných řešení. Částečně funguji i jako týmová podpora a pomáhám svým kolegům s řešením různých provozně - administrativních problémů.

Co Mirku baví na AGROTECu?

Pořád se tu něco děje, takže nehrozí stereotyp. Musíme se neustále přizpůsobovat novým situacím a podmínkám. Vzniká tak prostor pro osobní i profesní růst. Ale úplně nejvíc mě baví moji kolegové. Náš tým je složený z pestré mozaiky, kdy každý obohacuje výslednou hodnotu jiným způsobem. Akceptovat více úhlů pohledu je prostě vždy přínosem.  A rádi se čas od času setkáváme i na společných akcích mimo pracovní dobu.

Co Mirku baví ještě?

• Čas strávený s mým mužem.
• Border kolie Rasty, čas s ním je čirá radost a společné procházky krásně vyčistí hlavu.
• Zvelebování okrasné zahrady a výroba různých sezónních dekorací.

Bavilo by vás to s námi taky?

Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí.


Volné pracovní pozice