Nikola Ryzá

Nikola je absolventkou Integrované střední školy automobilní v Brně. Po škole vzala brigádu na čerpací stanici AGROTECu, kde kromě přijímání plateb za pohonné hmoty a zboží obsluhovala v bufetu. Nevědomky tak zahájila svou kariéru v této firmě, přestože si na krátký čas odskočila do speditérství.

Seznamte se s Nikolou

„Objevila jsem inzerát na prodejce osobních automobilů a uspěla jsem ve výběru. Začátek byl těžký, přece jen naučit se tolik systémů a procesů není jednoduché. Ale chce to vydržet. Během prvního roku jsem to dala a moc mě to baví,“ tvrdí Nikola. Už několik let je plnohodnotnou součástí týmu prodejců aut značky ŠKODA.

Co Nikolu baví na AGROTECu?

„Je to hodně rozmanitá práce, stále se učím něco nového a jsem v neustálém kontaktu s lidmi. Vedle samotného prodeje mám na starosti nové registrace aut a strojů, podílím se na předváděčkách, cestování je samozřejmostí. Práci si mohu plánovat podle sebe, a proto bych neměnila. Vždy mě baví, když zákazník odjíždí s rohlíkem 😊, tedy úsměvem od ucha k uchu,“ dodává Nikola, která se v rámci školení ke své pozici podívala například do Portugalska a Španělska.

Co Nikolu baví ještě?

• Jízda na motorce (vlastní hned dvě - silniční Hondu a cross Kawasaki)
• Relax při běhu, posilování, na kole či bruslích
• Její 3 psi
• Dobré jídlo

Bavilo by vás to s námi taky?

Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí.


Volné pracovní pozice