Ondřej Adamčík

K AGROTECu jsem se dostal díky svým nynějším kolegům, kterým jsem už jako malý kluk posílal fotky a články, které dokázali ocenit. Od malička mě zemědělská technika a především traktory fascinovaly. Dnes musím říct, že to byl asi osud, když jsme spolu navázali kontakt a já s nimi dnes sedím v jedné kanceláři a cestuji po světě. Jsem rád, že dělám práci, která je kreativní a každý den jiná. Trainee program mi navíc vše umožní dokonale skloubit se studiem.

Seznamte se s Ondrou!

V současnosti pracuji ve společnosti AGRI CS, která je dceřinou společností skupiny AGROTEC Group. Pracuji na marketingovém oddělení na pozici Podpora prodeje pro značky CASE IH a STEYR. Společně s kolegy se podílím na vytváření marketingových kampaní a materiálů, realizaci polních dnů, výstav a veletrhů, píšu články, spravuji webové stránky společnosti a sociální sítě námi zastupovaných značek. Nejvíce mě na mé práci těší, když v rámci referenčních reportáží navštěvuji naše zákazníky a vidím jejich radost z práce s našimi stroji. Vždycky mě to utvrdí v tom, že práci, kterou na AGRI děláme, děláme dobře.

Jak bych trainee program představil ostatním?

Za sebe musím říct, že Trainee program je dokonalým odrazovým můstek pro všechny studenty středních nebo vysokých škol. V průběhu studia se postupně seznamujete s prací na jednotlivých pozicích a poznáváte, jak společnost funguje. Důležité je, že traineemu se věnuje mentor – tedy zkušenější kolega - , který mu pomáhá a na kterého se může vždy obrátit. Je dobře, že se Trainee bere v podstatě jako běžný  zaměstnanec. Z toho plyne samozřejmě hodně výhod, ale také povinností.

Co Ondru baví na AGROTECu?

To, že mám možnost dělat práci, která mě nesmírně baví. Oceňuji především, že se potkávám se zajímavými lidmi, cestuji do zahraničí k našim partnerům nebo navštěvuji mezinárodní veletrhy, kde se námi zastupované značky prezentují. Vždycky říkám, že důležité je mít vedle sebe i dobré kolegy (v mém případě už kamarády) a na ty mám u nás na AGRI štěstí. Dělat práci, kterou má člověk rád, být v kontaktu s technikou a mít dobré kolegy je v mém případě základ.

Co Ondru baví ještě?

  • Zemědělská technika
  • Cestování
  • Marketing
  • Dobré jídlo

Vzkaz od Ondry zájemcům o Trainee

" Trainee program vám má mnohé co nabídnout a vy se můžete rozhodnout, zda byste chtěli být součástí týmu AGROTEC Group. Jsme tak velkou firmou, že si u nás vybere téměř každý a ten, koho baví pozemní technika, má u nás určitě vyhráno."


Bavilo by vás to s námi taky?
Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí


Volné pracovní pozice