Ondřej Zapletal

Ondřej přišel na jižní Moravu z Prahy. S přítelkyní, která v Brně studuje, se osamostatnili. Sám chtěl na JAMU, protože má vztah k divadlu a zpěvu, ale nevyšlo to. Vsadil tedy na servis aut, kterým se už nějakou dobu živil. A přestože měl zkušenosti jen s osobáky, vzal náklaďáky v AGROTEC Group na brněnském Dornychu jako výzvu. Působí, jako velmi samostatný kluk. Už jen třeba tím, že pochází ze Šumavy, po škole odešel pracovat do Prahy a nyní žije v Brně. 

Seznamte se s Ondrou

„V Praze jsem od diagnostiky, garancí a elektrikařiny řešil i základní mechaničinu na škodovkách. Na náklaďácích, je to úplně jiné. Všechno je větší a těžší. Zatímco u osobáků to bylo převážně o předepsané výměně dílu za díl, tady se více věcí skutečně opravuje a to mě baví. Prostě vezmu si počítač, napojím si auto a zjišťuji proč například jede motor v nouzovém režimu nebo proč auto hlásí chybu. Vyhodnotím příčiny, kontroluji komponenty, kabeláž ke konkrétním snímačům a provádím opravy,“ vysvětluje Ondra.

Co ho baví na jeho práci?

Pochvaluje si to, že dostal šanci. „Jsem autoelektrikář a hodně mě baví diagnostika. S vedoucím pobočky mám domluvena rozvojová školení, jezdím na sousední pobočku do Hustopečí za zkušenějšími kolegy a tak se stále učím,“ potvrzuje Ondra možnosti rozvoje ve firmě. Je si vědom toho, že jeho tým potřebuje spolehlivého kolegu. Proto se snaží rozvíjet a oceňuje pomoc ostatních.

Co Ondru baví ještě?

  • Muzikálové herectví a divadlo, každoročně vede pěvecký tábor
  • Fyzika
  • S přítelkyní milují únikové hry

 


Bavilo by vás to s námi taky?

Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí.


Volné pracovní pozice