Patrik Dejl

Před patnácti lety Patrik začínal ve skladu náhradních dílů. Obzory si rozšířil jako přijímací technik a pak přijal nabídku pozice vedoucího servisu v Břeclavi. Za svou dosavadní kariéru poznal všechny tři pobočky osobních automobilů v AGROTEC Group.

Seznamte se s Patrikem!

Patrik je šéfem břeclavského autoservisu pro značky ŠKODA a KIA. Má pod sebou dvacet lidí, kteří zvládají opravovat auta až 350 zákazníkům měsíčně. Zakládá si na dobré partě lidí od servisních poradců, přes elektrikáře, klempíře, mechaniky, skladníky a další profese. „Na všechny z nich je maximální spoleh. Musí být. Jsme přece autorizovaný servis a děláme profesionální práci pro velké značky,“ tvrdí Patrik.

Co Patrika baví na AGROTECu?

" Baví mě právě naše profesionalita a odvádění komplexních služeb pro zákazníka. Mnoho lidí má ještě stále předsudek, že neautorizované servisy jsou vždy levnější. Podle mě to neplatí. Každý chce přece co nejvyšší kvalitu. Zastavuje se u nás čím dál více lidí, zvlášť v případech, kdy jim jinde nepomohou. Často zjišťují, že jsme v mnoha případech levnější a navíc poskytujeme kvalitu včetně originálních dílů. Také díky tomu lidé v mém okolí vnímají naši značku pozitivně."

Co Patrika baví ještě?

• Rybaření
• Snowboarding
• Cyklistika
• Pes a kamarádi

Bavilo by vás to s námi taky?

Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí.


Volné pracovní pozice