Petr Škrobáček

Jako servisní poradce osobních automobilů, s úsměvem sobě vlastním, pomáhá Petr zákazníkům ze svízelných situací. „Lidem často vysvětluji, že jsou na světě i horší věci, než pomačkané plechy. Ti, kteří nebourají zrovna často, přicházejí mnohdy zdrceni, jako by s jejich autem byl konec. Přitom jde jen o pár dílů a finance ve většině případů řeší pojistka,“ popisuje Petr Škrobáček.

Seznamte se s Petrem

Petr začínal v AGROTECu jako skladník náhradních dílů. Před tím provozoval autodopravu a v autech se celkem vyznal. I tak se musel spoustu věcí učit. „Dříve nebylo tolik typů aut a tedy ani dílů. Byly Felicie, Octavie a Fabie, to bylo terno,“ vzpomíná na začátky před dvěma desítkami let. Po přestupu kolegy na jinou pobočku získal místo servisního poradce. Dnes se zákazníky řeší především havarovaná auta, komunikuje s pojišťovnami, dohlíží na průběh a termíny oprav a vystavuje propočty k fakturaci.

Co Petra baví na AGROTECu?

„Dobrá parta je základ, pak se vše zvládá lépe a pozná to ve finále i zákazník. Člověk je na této pozici vlastně i obchodník a musí vědět, co je která součástka či díl pod kapotou, co obnášejí karosářské a lakýrnické práce. Určitě mě baví pomáhat lidem, řešit jejich potřeby. Byť si někteří vyberou jen doplněk do auta, nebo nějakou tu „prkotinu“ pro děti. Nevěřili byste, jakou radost má náš pravidelný zákazník, kterého zajímají výhradně malé modely aut, když dostaneme něco nového. Prostě, je to opravdu pestrá práce.“

Co Petra baví ještě?

• Fyzičku si udržuje pravidelným hokejem
• Výjezd na horském kole kamkoli
• Rodina

Bavilo by vás to s námi taky?

Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí.

 
Volné pracovní pozice