Radek Brzobohatý

Radek do firmy nastoupil před šestnácti lety. Díky předchozím zkušenostem se značkami CASE a STEYR byly traktory těchto značek jasnou volbou. Říká, že přechodem z malé firmy zažil velkou změnu. Nyní pracuje s nejmodernější zemědělskou technikou v oboru.

Seznamte se s Radkem!

„Na značku jsem hrdý a už bych neměnil,“ říká Radek, který se vypracoval na vedoucího servisu dceřiné společnosti AGRI CS. V rámci spolupráce se střední školou automobilní má na starosti učně oboru zemědělské a stavební techniky. Podílí se na obsahu jejich praktické výuky i na systému jejich průběžného hodnocení.

Co Radka baví na AGROTECu?

Tvrdí, že rád vymýšlí nové věci, rád spolupracuje na předváděcích akcích a potrpí si na supr kolektiv. „Zakládám si na pozitivní a dlouhodobé spolupráci. Věřím, že pracuji s nejlepšími mechaniky v republice. Když k nám přichází nový kolega, zajímá mě, k čemu konkrétně má na dílně předpoklady. Nějaká ta chyba nevadí, pokud se z ní člověk poučí. Důležité je, aby se nebál a měl zájem. Pokud to lidi baví, odvádějí perfektní práci. Zákazník se pak k nám na servis vrací a opakuje nákupy nové techniky.“

Co Radka baví ještě?

• Podporuje své děti, které provozují bojový sport
• Pro spokojenost manželky udělá rád maximum
• Baví ho rodinné hospodářství

 

Bavilo by vás to s námi taky?
Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí.


Volné pracovní pozice