Radek Smrž

Radek ve firmě začínal hned po vysoké škole. Divize nákladních aut zrovna řešila megazakázku na téměř 90 aut IVECO se skříňovými nástavbami. Radek v té době pomáhal s agendou prodejcům a také logistikům. Po měsíci měl již převozy a předávání aut na starosti. Dnes se orientuje na značku FIAT, ale IVECO mu není cizí.

Seznamte se s Radkem

Po letech sbírání zkušeností se specializuje na nástavby užitkových aut, konkrétně značky FIAT. Zákazníkům tak připravuje vybavení aut doslova „na klíč“. Jde například o montáže ponků, skříní, svěráků, vrtaček a dalšího nářadí pro řemeslníky, ale také nástaveb na uchycení materiálu vně auta či montáž sklopné plošiny, chladících zařízení a podobně. V podstatě je schopen přizpůsobit auto jakémukoli požadavku od nákresu až po montáž.
Radkova práce má přesah na všechny pobočky a prodejce náklaďáků a díky tomu si zasloužil členství v prestižním TOP Clubu zaměstnanců AGROTEC Group.

Co Radka baví ve firmě?

„Jsem raději, když mě někdo hodí do vody systémem uč se a plav. Samozřejmě podpora je důležitá, proto jsem na začátku ocenil to, že kromě úkolů jsem dostal také podporu ve smyslu když nebudeš vědět, přijď, pomůžeme, poradíme. Dostal jsem od kolegů dobrou školu a díky tomu jsem se mohl vypracovat,“ hodnotí Radek.

Co Radka baví ještě?

  • Doma moc rád uspávám naši malou dceru. Když pak přicházím unavený z práce, její reakce jsou pro mě k nezaplacení!
  • Rád si zahraji fotbal a zavzpomínám…
  • Občas dáme s kamarády hru na internetu 😊

Bavilo by vás to s námi taky?

Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí.


Volné pracovní pozice