Robin Štěpánek

K AGROTECu mě to táhlo už v době, kdy jsem nastoupil jako učeň - automechanik.Hrál v tom roli i fakt, že můj otec jezdil s kamionem pro společnost, ze které později AGROTEC vznikl. V mých očích to byla moderní a perspektivní firma, jaké nebylo široko daleko, lákaly mě náklaďáky. A pořád to vnímám stejně.

Seznamte se s Robinem!

Jsem součástí týmu automechaniků, který opravuje u nákladních aut značky Iveco od motorů přes nápravy až po brzdová obložení. V rámci spolupráce se třední školou automobilní se podílím na obsahu praktické výuky učňů, na systému jejich průběžného hodnocení i závěrečných zkoušek. Jsem rád, když můžu něco ze svých více jak 25-letých zkušeností předávat začátečníkům.

Co Robina baví na AGROTECu?

U firmy vnímám kvalitní dílenské zázemí, a také to, že se neustále posouváme vpřed. Baví mě řešit složité poruchy, rád díly rozložím a skládám, až do sebe vše přesně zapadá. Mám dobrý pocit, když se daří se zákazníky budovat nadstandardní vztahy. Že dokážeme vyřešit jejich problém, ať už se jedná o složitou závadu, nebo jednoduchou věc.

Co Robina baví ještě?

  • Upravovat rodinný dům a zahradu
  • Filmy, četba knih
  • Airsoft - military


Bavilo by vás to s námi taky?
Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí.


Volné pracovní pozice