Vlastimil Kytner

Vlastik nastoupil do  AGROTEC Group hned po ukončení střední školy. „Tenkrát přišel do školy vedoucí nově vznikajícího servisu nákladních aut na brněnském Dornychu. Dostal jsem nabídku a přijal ji. Rozkoukávat jsem se začal pod dohledem zkušeného mentora. První rada zněla: Mechanik je vlastně doktor přes auta. Proto se musí učit neustále,“ vzpomíná s úsměvem na své začátky.

Seznamte se s Vlastikem!

Platí za dobrého automechanika, na kterého je spoleh. „Asi pět je nás tu od samotného začátku. V průběhu let vznikl na Dornychu fajn kolektiv, který je tu dodnes,“ tvrdí Vlastimil, který vedle běžných oprav a servisních prohlídek zabrousil také do diagnostiky motorů. „Dříve to bylo trochu jednodušší. Aut bylo méně a motory neměly tolik elektroniky. Takže je fakt nutné se pořád vzdělávat,“ dodává.  

Co Vlastika baví na AGROTECu?

Odjakživa mě bavila auta a tady si jich užiji do sytosti. Občas nevím, zda mě to ještě fakt baví (smích). Určitě mám vždy dobrý pocit z toho, když na dílně dáme hlavy dohromady a najdeme příčinu nějaké složitější poruchy. Předáváme si tak cenné zkušenosti, které obvykle využijeme i v jiných případech.

Co Vlastika baví ještě?

  • Syn, který prý ve dvou letech vydá za dva 😊.
  • Fotbal (ve firmě víme, že není jen dobrým mechanikem, ale také brankářem).
  • Jízda na horském kole.

Bavilo by vás to s námi taky?

Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí.


Volné pracovní pozice