Zdislav Holeček

Zdislav se vyučil strojním zámečníkem a těžké mechanizaci se věnuje od školy. V AGROTECu servisoval stavební stroje, tzn. bagry, grejdry, prostě velké mašiny. „Sláva dokázal motivovat ostatní k hledání alternativních řešení. Předávla spoustu praktických zkušeností, ale přitom zůstával skromný. Sláva byl (a navždy zůstane) člověk, kterého by chtěl v týmu každý. Jsme rádi, pokud se s ním máme možnost setkat,“ říkají o něm všichni kolegové bez výjimky.

Seznamte se se Zdislavem

V brněnském servisu na Vídeňské byste ho dříve zastihli pouze brzy ráno, kdy spolu s ostatními mechaniky přebíral od vedoucího zakázky. Vyfasoval náhradní díly a vzápětí vyrážel do terénu, to znamená do firem a na stavby. Vše by zvyklý opravovat na místě, vyjma složitějších případů, kdy je nutné stroj dopravit do servisu. Za nejsložitější považoval závady v elektroinstalaci a v řídících jednotkách. "Zvládat se však musí vše," říkával.

Co Zdislava bavilo na jeho práci?

„Hodně mě bavilo vyjíždět ke složitějším poruchám, převráceným strojům a podobně. Rád jsem hledal alternativy, jak dát stroj provizorně dohromady, abychom s ním mohli přejet a následně ho kompletně opravit v servisu. Moc rád jsem se věnoval mladým klukům - učňům, kteří k nám docházeli na praxi. Zejména těm, kteří chtěli a uměli vzít za práci,“ popisoval Zdislav, podle kterého je u mladých důležitý především zájem.
„Těžko bych se bez užitečných rad pana Holečka obešel. Dokázal jednoduše, ale zároveň dopodrobna věci vysvětlovat,“ hodnotil praktikant Miloslav, student druhého ročníku brněnské školy automobilní.

Co Zdislava baví ještě?

• Před lety to byl surfing na Mušově
• Cykloturistika
• Dům a zahrada

Bavilo by vás to s námi taky?

Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí.

Volné pracovní pozice