Zdislav Holeček

Zdislav se vyučil strojním zámečníkem a těžké mechanizaci se věnuje od školy. V AGROTECu servisuje stavební stroje, tzn. bagry, grejdry, prostě velké mašiny. „Sláva dokáže motivovat ostatní k hledání alternativních řešení. Má spoustu praktických zkušeností, ale přitom zůstává skromný. Sláva je člověk, kterého by chtěl v týmu každý,“ říká o něm ředitel společnosti.

Seznamte se se Zdislavem

V brněnském servisu na Vídeňské ho zastihnete pouze brzy ráno, kdy spolu s ostatními mechaniky přebírá od vedoucího zakázky. Vyfasuje náhradní díly a vzápětí vyráží do terénu, to znamená do firem, a na stavby. Vše opravuje na místě, vyjma složitějších případů, kdy je nutné stroj dopravit do servisu. Za nejsložitější považuje závady v elektroinstalaci a v řídících jednotkách, ale zvládat se musí vše.

Co Zdislava baví na AGROTECu?

„Dodnes mě baví vyjíždět ke složitějším poruchám, převráceným strojům a podobně. Rád hledám alternativy, jak dát stroj provizorně dohromady, abychom s ním mohli přejet a následně ho kompletně opravit. Také se rád věnuji mladým klukům, kteří jsou u nás na praxi. Zejména těm, kteří chtějí a umějí pracovat,“ popisuje Zdislav, podle kterého je u mladých důležitý především zájem.
„Těžko bych se bez užitečných rad pana Holečka obešel. Dokáže jednoduše, ale zároveň dopodrobna věci vysvětlovat,“ hodnotí praktikant Miloslav, student druhého ročníku brněnské školy automobilní.

Co Zdislava baví ještě?

• Před lety to byl surfing na Mušově
• Cykloturistika
• Dům a zahrada

Bavilo by vás to s námi taky?

Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí.

Volné pracovní pozice