Zaměstnanecké benefity

Každé pracovní místo u nás je jedinečné, stejně tak, jako jsou jedineční i lidé. Jsme si toho vědomi a velmi nám záleží na spokojenosti každé ze součásti našeho celku. Abychom podpořili radost z práce u všech členů týmu, dbáme na variabilitu benefitových programů. Přesvědčte se sami.

Dny volna navíc

U nás si užijete až o 5 dní volna navíc. Dopřejeme vám také extra volné dny pokud vás čekají životní milníky, jako například promoce a první den  vašeho prvňáčka ve škole.

Kultura, rekreace, zdraví

Sami nejlépe víte, co vám udělá radost. Díky benefitovému programu, kde získáváte věrnostní body si můžete vybírat z nabídky až 10 000 služeb a zboží.

Stravování

Samozřejmostí je u nás příspěvek na stravné. Nemusíte tak řešit kde a jaké stravenky vám vezmou. Na pobočkách, kde je to možné, máme závodní stravování. Jeho dodavatel garantuje výběr z několika druhů jídel.


Zajištění a příspěvky

Po splnění podmínek můžete čerpat příspěvek na penzijko a stejně tak při samotném odchodu do důchodu vám můžeme poskytnout finanční dar. Nabídneme výhodné pojištění odpovědnosti a další výhody.


Kariérní růst

Každoročně vyhlašujeme mnoho interních výběrových řízení. Rádi dáváme možnost nejprve našim zaměstnancům projevit své ambice dostat se na kariéním žebříčku výš.


Zaměstnanecké slevy

Díky dobrým partnerským vztahům zajišťujeme našim změstnancům a jejich rodinám zvýhodněná volání, slevy na osobní automobily, levnější pohonné hmoty nebo levnější vstupy do sportovních zařízení. 

Podpora znalostí a dovedností
Pro aktivní zaměstnance máme vždy něco navíc. Pravidelně vyhlašujeme a odměňujeme zlepšovatele. Kdo přinese něco nového s reálným přínosem, nepřijde u nás zkrátka. 

Společně strávené chvíle

Odměnou vám budou i společně strávené chvíle na firemních akcích s dokonalým programem, fajn kolektivem, vybranými pochoutkami a na zajímavých místech.

Podívejte se, kdo nám chybí v týmu


Volné pracovní pozice