Zaměstnanecké benefity

Každé pracovní místo u nás je jedinečné, stejně tak, jako jsou jedineční i lidé. Jsme si toho vědomi a velmi nám záleží na spokojenosti každé ze součásti našeho celku. Abychom podpořili radost z práce u všech členů týmu, dbáme na variabilitu benefitových programů. Přesvědčte se sami.

Dny volna navíc

U nás si užijete až o 5 dní volna navíc. Dopřejeme vám také extra volné dny pokud vás čekají životní milníky, jako například promoce a první den  vašeho prvňáčka ve škole.

Kultura, rekreace, zdraví

Sami nejlépe víte, co vám udělá radost. Díky benefitovému programu, kde získáváte věrnostní body si můžete vybírat z nabídky až 10 000 služeb a zboží.

Stravování

Samozřejmostí u nás je dotované závodní stravování, kde je naším dodavatelem garantován výběr z několika druhů jídel nebo jsou zaměstnancům poskytovány stravenky.


Zajištění a příspěvky

Máte u nás možnost čerpat příspěvek na penzijní připojištění a stejně tak při samotném odchodu do důchodu vám můžeme poskytnout finanční dar.


Kariérní růst

Každoročně vyhlašujeme mnoho interních výběrových řízení. Rádi dáváme možnost nejprve našim zaměstnancům projevit své ambice dostat se na kariéním žebříčku výš.


Zaměstnanecké slevy

Díky dobrým partnerským vztahům zajišťujeme našim změstnancům a jejich rodinám zvýhodněná volání, slevy na osobní automobily, PC vybavení a slevy na zájezdy.

Společně strávené chvíle

Odměnou vám budou i společně strávené chvíle na firemních akcích s dokonalým programem, fajn kolektivem, vybranými pochoutkami a na zajímavých místech.

Podívejte se, kdo nám chybí v týmu


Volné pracovní pozice