AGROTEC AMBASADOŘI

07. 07. 2019


Všichni naši zaměstnanci patří do jedné velké rodiny AGROTEC Group. Máme stejné poslání, uznáváme stejné hodnoty a ctíme společnou firemní kulturu. Týmovost, odpovědnost a profesionalita jsou základními kameny naší firmy. Každý z nás je AMBASADOREM společnosti, tedy nositelem jejích firemních hodnot. Postupně Vám budeme členy naší AGROTEC "rodiny" představovat, abyste věděli, že u nás najdou pracovní místo nejen pořádní chlapi, ale také křehké ženy.

Seznamte se s Honzou!

Náš tým zajišťuje poprodejní servis stavebních strojů. Moje práce je nejvíce o vedení lidí s ohledem na optimální ekonomiku a výsledky střediska, vše dle platné legislativy a směrnic společnosti s maximálním důrazem na prozákaznickou orientaci. Tato práce je i o hledání nových příležitostí a je to práce s lidmi, takže nejlepší na světě.

Seznamte se s Ondrou!

V současnosti pracuji ve společnosti AGRI CS, která je dceřinou společností skupiny AGROTEC Group. Pracuji na marketingovém oddělení na pozici Podpora prodeje pro značky CASE IH a STEYR. Společně s kolegy se podílím na vytváření marketingových kampaní a materiálů, realizaci polních dnů, výstav a veletrhů, píšu články, spravuji webové stránky společnosti a sociální sítě námi zastupovaných značek. Nejvíce mě na mé práci těší, když v rámci referenčních reportáží navštěvuji naše zákazníky a vidím jejich radost z práce s našimi stroji. Vždycky mě to utvrdí v tom, že práci, kterou na AGRI děláme, děláme dobře.