DEMO program – obsluha zemědělské techniky

Společnost AGRI CS a.s.
Divize Zemědělská technika
Typ poměru Dohoda o provedení práce / prac. činnosti
Pobočka Celá ČR

Kontaktní informace

Soubory

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Hledáme demo řidiče na sezónu 2024
Pozice je vhodná pro studenty VŠ/SŠ

Jaká je pracovní náplň?

  • Příprava DEMO - předváděcích strojů, jejich obsluha a předvádění u zákazníka
  • Komunikace s potencionálními zákazníky
  • Zaškolování obsluh zákazníků
  • Poradenství v oblasti nastavení a seřízení strojů

Co očekáváme?

  • Znalost zemědělské techniky, alespoň základní zkušenosti s obsluhou a řízením, specifika proškolíme
  • ŘP skupiny B, T
  • Časovou flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • Schopnost šíření pozitivity v týmu

Co nabízíme?

  • Výborně strávený čas od začátku jara do konce podzimu s partou nadšenců
  • Dobrou mzdu a nové zkušenosti, které nás všechny posouvají dále v pracovním životě
  • Práci s nejmodernější zemědělskou technikou
  • Zázemí silné společnosti
  • Můžeš být odkudkoli, akce chystáme po celé ČR a SR

Kontakt:

Barbora Hřebačková HR MKT, nábor sekce Agriculture
Ukázat telefon
+420720978377

Mrkni na nový CASE IH STEIGER 500

Neodpovída tato práce vašim představám?

Zkuste se podívat na přehled ostatních pozic

Co by vás ještě mohlo zajímat?