Mechanik / diagnostik osobných a nákladných automobilov

Společnost AGROTEC Slovensko s.r.o.
Divize Osobní / Nákladní automobily
Typ poměru Hlavný pracovný pomer - Nitra a Topoľčany
Pobočka Nitra

Benefity, které pro Vás máme

Stravování
Samozřejmostí je u nás příspěvek na stravné. Nemusíte tak řešit kde a jaké stravenky vám vezmou. Na pobočkách, kde je to možné, máme závodní stravování. Jeho dodavatel garantuje výběr z několika druhů jídel.
Kariérní růst
Každoročně vyhlašujeme mnoho interních výběrových řízení. Rádi dáváme možnost nejprve našim zaměstnancům projevit své ambice dostat se na kariéním žebříčku výš.
Zaměstnanecké slevy
Díky dobrým partnerským vztahům zajišťujeme našim změstnancům a jejich rodinám zvýhodněná volání, slevy na osobní automobily, levnější pohonné hmoty nebo levnější vstupy do sportovních zařízení.
Finanční příspěvky
Po splnění podmínek můžete čerpat příspěvek na penzijko a stejně tak při samotném odchodu do důchodu vám můžeme poskytnout finanční dar. Nabídneme výhodné pojištění odpovědnosti a další výhody.
Odměny pro zlepšovatele
Pro aktivní zaměstnance máme vždy něco navíc. Pravidelně vyhlašujeme a odměňujeme inovátory. Kdo přinese něco nového s reálným přínosem, nepřijde u nás zkrátka.

Kontaktní informace

Soubory

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Pracovná náplň, ktorá Vás čaká:

  • Oprava a diagnostika osobných a užitkových motorových vozidiel
  • Autoelektrikárske práce
  • Geometria vozidiel
  • Montáž a servis doplnkov
  • Kontrola technického stavu vozidiel
  • Vykonávanie mechanických prác na základe zákazok

Požiadavky, ktoré na Vás máme:

  • SŠ s výučným listom v odbore autoopravár, (elektrikár)
  • Vodičský preukaz sk. B, C
  • Užívateľská znalosť práce s PC
  • Technická znalosť automobilov, technické normy, ovládanie jednotlivých skupín motorových vozidiel a elektroinštalácií
  • Technické a technologické znalosti v opravárenstve
  • Ochotu učiť sa
  • Aktívny prístup k zákazníkovi

Mrknite, čo Vlastika baví u nás na dielni?
Prečo sa Robin venuje novým kolegom?

Čo Vám za to ponúkame:

  • Nezostávate v tom sám. Aj pre mechanikov máme adaptačný plán.
  • Zaujímate sa o novinky v odbore? Zbierame podnety a zavádzame ich rovno do praxe. Odmeňujeme zlepšovanie a záujem o budúcnosť. Tešíme sa na návrhy každého člena tímu.
  • Privediete v budúcnosti nového kolegu? Získavate odmenu až 1 500 EUR.
  • Pomáhate novým ľuďom? Získavate odmenu počas tejto pomoci.
  • Zakladáme si na spoľahlivom kolektíve. Výsledok každého z nás sa počíta a vzájomne sa dopĺňame.
  • K tomu máte nadštandardné dielenské zázemie, dostatok náradia, dobrý kolektív.
  • Máte do budúcnosti záujem o kariérny rast? V rámci AGROTEC Group priebežne obsadzujeme pozície školiteľ, garančný technik, majster aj vedúci servisu.
  • Medzi našimi benefitmi nájdete napr. kartu pre lacnejšie tankovanie, príspevky na penzijko, poistenie zodpovednosti, príspevok na stravovanie, body v Cafeterii, ktoré rastú s dobou, po ktorú idete s nami...

Aké je to v praxi?

Neodpovída tato práce vašim představám?

Zkuste se podívat na přehled ostatních pozic

Co by vás ještě mohlo zajímat?