Prodejce zemědělské techniky CASE IH

Kraj Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj
Obor Obchod a prodej
Typ poměru Hlavní pracovní poměr
Pobočka AGRI CS a.s. - Kněževes

Náplň práce

  • Vyhledávání obchodních příležitostí - západní Čechy
  • Technická, cenová a formální příprava nabídek, jednání se zákazníky
  • Práce s databází zákazníků
  • Sledování vývoje, trendů, novinek, konkurence v odvětví
  • Spolupráce při marketingových aktivitách (účast na veletrzích, CASE den atd.)

Co očekáváme

  • SŠ / VŠ vzdělání technického nebo obchodního směru
  • Orientace v oboru zemědělské techniky
  • Praxe na obdobné obchodní pozici výhodou
  • Aktivní, motivovanou osobnost s dobrými vyjednávacími a přesvědčovacími schopnostmi
  • Obchodní uvažování, logické myšlení, dobrý všeobecný přehled
  • Dobrou znalost práce na PC (uživatelsky MS Office)
  • ŘP sk. B (T výhodou)

Jaké to je, pracovat u nás

  • Klidně můžete být z okresů Kladno, Louny, Teplice, Most, Chomutov, Karlovy Vary, Sokolov, Cheb
  • Budete pořád v kontaktu s technikou, využívat nejmodernější technologie
  • Pracujete hodně v terénu u zákazníků, můžete jim ukázat naši flotilu předváděcích strojů
  • Více detailů se dozvíte tady: https://www.agrics.cz/spolecnost/pridej-se-ke-case-ih

Co nabízíme

  • Zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi
  • Výborné zázemí pro obchodní činnost: auto, mobil, notebook, kvalitní informační systém, podpora ze strany interního marketingového útvaru
  • Možnost osobního rozvoje a profesního růstu: systém produktových školení, tréninky obchodních dovedností
  • Motivující finanční ohodnocení (provize)
  • Zázemí silné stabilní české společnosti, která je na trhu 30 let

Proč jít pracovat do AGROTECu?

Benefity, které pro Vás máme

Stravování
Samozřejmostí u nás je dotované závodní stravování, kde je naším dodavatelem garantován výběr z několika druhů jídel nebo jsou zaměstnancům poskytovány stravenky.
Kariérní růst
Každoročně vyhlašujeme mnoho interních výběrových řízení. Rádi dáváme možnost nejprve našim zaměstnancům projevit své ambice dostat se na kariéním žebříčku výš.
Zaměstnanecké slevy
Díky dobrým partnerským vztahům zajišťujeme našim změstnancům a jejich rodinám zvýhodněná volání, slevy na osobní automobily, PC vybavení a slevy na zájezdy.
Vůz k osobním účelům
Finanční příspěvky
Máte u nás možnost čerpat příspěvek na penzijní připojištění a stejně tak při samotném odchodu do důchodu Vám můžeme poskytnout finanční dar.

Jaká je cesta k nám?

1
Pošlete nám CV
Odešlete nám svůj životopis a my vám do 14 dnů odpovíme.
2
První kolo výběrového řízení
V prvním kole pohovoru se potkáte s naší personalistkou Monikou.
3
Vítejte v AGROTECu!
Pokud se i vám bude líbit u nás, rádi Vás uvítáme v AGROTEC Group.

Zaujala Vás tato pozice?

Máte zájem o práci u nás? Dejte nám o sobě vědět na karierarPlcatagrotec.cz nebo využijte kontaktní formulář:

Přílohy

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Souhlasím se zařazením do databáze uchazečů po dobu 12 měsíců pro možnost nabízení volných pracovních pozic
V souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, resp. zákona č. 428/2002 Z.z. v platném znění pro Slovenskou republiku tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním výše uvedených osobních údajů a jejich užitím.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Neodpovída tato práce vašim představám?

Zkuste se podívat na přehled ostatních pozic

Co by vás ještě mohlo zajímat?