Produkt manažer/ka zemědělské techniky

Kraj Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj
Obor
Typ poměru Hlavní pracovní poměr
Pobočka AGRI CS a.s. – centrála

Náplň práce, která Vás čeká:

  • Určování strategie značky na českém a slovenském trhu, jde o značku SUMO (technika pro zpracování půdy a setí)
  • Vyhledávání obchodních příležitostí, zabezpečení prodeje prostřednictvím obchodní sítě
  • Práce na marketingovém a komunikačním mixu, účast na marketingových aktivitách
  • Komunikace s výrobcem, organizace dovozu, kompletace a distribuce svěřeného produktu
  • Technické poradenství odběratelům (telefonické konzultace, komunikace se zákazníkem)
  • Sledování vývoje, trendů, novinek, konkurence v odvětví

Požadavky, které na Vás máme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe v oboru zemědělství nebo technického směru
  • Praxe v oblasti zemědělství alespoň 1 rok
  • Aktivní, motivovaná osobnost s dobrými vyjednávacími a přesvědčovacími schopnostmi, samostatnost
  • Obchodní uvažování, logické myšlení, dobrý všeobecný přehled
  • Dobrá znalost práce na PC (uživatelsky MS Office)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka – komunikace se zahraničním dodavatelem
  • ŘP sk. B, T výhodou

Co Vám za to nabízíme?

  • Zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi
  • Výborné zázemí – mobilní telefon, notebook, kvalitní informační systém, podpora ze strany interního marketingového útvaru, auto
  • Možnost osobního rozvoje a profesního růstu, systém produktových školení

Více o značce SUMO najdete zde: https://www.agrics.cz/produkty/zpracovani-pudy-a-seti

Jak vypadá práce produktového manažera?

Benefity, které pro Vás máme

Dny volna navíc
U nás si užijete až o 5 dní volna navíc. Dopřejeme vám také extra volné dny pokud vás čekají životní milníky, jako například promoce a první den  vašeho prvňáčka ve škole.
Stravování
Samozřejmostí u nás je dotované závodní stravování, kde je naším dodavatelem garantován výběr z několika druhů jídel nebo jsou zaměstnancům poskytovány stravenky.
Zajištění a příspěvky
Máte u nás možnost čerpat příspěvek na penzijní připojištění a stejně tak při samotném odchodu do důchodu vám můžeme poskytnout finanční dar.
Kariérní růst
Každoročně vyhlašujeme mnoho interních výběrových řízení. Rádi dáváme možnost nejprve našim zaměstnancům projevit své ambice dostat se na kariéním žebříčku výš.
Zaměstnanecké slevy
Díky dobrým partnerským vztahům zajišťujeme našim změstnancům a jejich rodinám zvýhodněná volání, slevy na osobní automobily, PC vybavení a slevy na zájezdy.
Vůz k osobním účelům

Jaká je cesta k nám?

1
Pošlete nám CV
Odešlete nám svůj životopis a my vám do 14 dnů odpovíme.
2
První kolo výběrového řízení
V prvním kole pohovoru se potkáte s naší personalistkou Monikou.
3
Druhé kolo výběrového řízení
V prvním kole jste se nám zalíbili a tak vás zveme do druhého kola, kde potkáte i své kolegy.
4
Vítejte v AGROTECu!
Pokud se i vám bude líbit u nás, rádi Vás uvítáme v AGROTEC Group.

Zaujala Vás tato pozice?

Máte zájem o práci u nás? Dejte nám o sobě vědět na karierarPlcatagrotec.cz nebo využijte kontaktní formulář:

Přílohy

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Souhlasím se zařazením do databáze uchazečů po dobu 12 měsíců pro možnost nabízení volných pracovních pozic
V souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. v platném znění pro Českou republiku, resp. zákona č. 428/2002 Z.z. v platném znění pro Slovenskou republiku tímto prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním výše uvedených osobních údajů a jejich užitím.

Vaše osobní údaje budou zpracovány dle pravidel o ochraně osobních údajů.

Neodpovída tato práce vašim představám?

Zkuste se podívat na přehled ostatních pozic

Co by vás ještě mohlo zajímat?