Marek Mališka

Můj příběh v AGROTECu začal před 3 lety, kdy jsem si na škole vybíral místo k výkonu odborné praxe a brigády. Hledal jsem firmu, kde bych mohl i při běžné docházce do školy chodit na brigádu a přiučil se něco navíc. To vše mi nabídl AGROTEC, konkrétně pobočka Iveco ve Zlíně. Zde jsem se díval pod ruce zkušeným chlapům v roli – automechanik a diagnostik. Nástup byl super díky skvělému kolektivu lidí a vedení, které mi dokázalo ve všem vyjít vstříc.

Seznamte se s Markem!

Pracuji na pobočce ve Zlíně, na nákladních automobilech Iveco jako mechanik–diagnostik. Mou prací je diagnostika a oprava vozů k největší spokojenosti zákazníka.

Co Marka baví na AGROTECu?

Práce v AGROTECu je velmi zajímavá a hlavně naučná, když jsem nastoupil jako učeň, dostal jsem se k takovým věcem, které by mě škola nenaučila. Hned za začátku mé praxe jsem věděl, že díky skvělému kolektivu a vedoucímu servisu se mi tady bude líbit a budu se moci vyučit bez velkých problémů. Když máte skvělý kolektiv, stačí, že vás práce baví a jste v zaměstnání spokojení. Takže když se mě vedoucí zeptal, jestli chci po vyučení nastoupit na pozici automechanik/diagnostik, neváhal jsem.

Co Marka baví ještě?

  • Sport
  • Počítače
  • Čas strávený s kamarády