Petr Novák

Moje práce je věnovat se technologickým novinkám, trendů, a vývoji konkurence v oboru a ve spolupráci s prodejci ukázat našim zákazníkům, v čem všem budou mít díky preciznímu zemědělství výhody. Moje práce je velmi rozmanitá a při formální přípravě nabídek se dostávám do přímého kontaktu se zákazníky i výrobci. Mimo jiné mě tento široký záběr komunikace na mé práci hodně baví.

Seznamte se s Petrem!

Do dceřiné společnosti AGROTEC Group - AGRI CS – jsem nastoupil již během studia na vysoké škole. Začínal jsem jako Produkt manager junior pro značku Great Plains a divizi závěsné a přívěsné techniky. Po změnách, které nastaly a jsou přirozeným vývojem ve velkých firmách jsem se dostal na pozici produkt manažera precizního zemědělství.  

Co Petra baví na AGROTECu?

Pracuji v oboru zemědělské techniky s dlouholetou tradicí, což jsem vždy chtěl. Při mé práci mě taky těší, že je ze mě  při jednání se zákazníky cítit opravdové přesvědčení a nemusím si na nic hrát. Pracovní prostředí vylepšují kolegové, se kterými máme nastavený až rodinný vztah. Hodně kvůli tomu, že společně trávíme čas při přípravě akcí jako jsou pracovní cesty či zákaznické eventy, výroční konference, polní dny a plno dalších. Do top trojky důvodů, proč v AGROTEC Group vlastně jsem, bych zmínil i to, že za mnou stojí silný a stabilní partner.

Co Petra baví ještě?

  • Čas strávený s rodinou
  • Hasičský sbor – je velitelem zásahové jednotky i sboru dobrovolných hasičů
  • Sport – hokej, lyžování a fotbal


Bavilo by vás to s námi taky?
Podívejte se, kdo nám právě teď v týmu chybí


Volné pracovní pozice