Studuj s námi

V září roku 2018 jsme otevřeli ve spolupráci s Integrovanou střední školou automobilní Brno nový obor Mechanik/diagnostik zemědělské a stavební techniky. Věnujte nám chvilku svého času a zjistěte, jak můžete nastartovat svou budoucnost.
 

Chcete s námi začít studovat?
Vyplňte krátký formulář a my vás budeme kontaktovat.


CHCI S VÁMI STUDOVAT

O škole

Integrovaná střední škola automobilová Brno patří mezi nejmodernější a největší střední odborné školy se zaměřením na výuku autooborů v České republice. Školou za 60 let jejího působení prošlo více než 20 000 studentů z nichž 95 % našlo uplatnění ihned po škole. Studenti mohou při svém studiu využít možnost ubytování na spřátelené Střední škole informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno.

Přijďte se podívat na Dny otevřených dveří, ve dnech 8. 12. a 19. 1. 2019.
 

Benefity studia

Rozhodnete-li se studovat s námi, nabídneme vám mnoho benefitů. Kromě těch finančních je to např. získání řidičského průkazu skupiny B, C a T, možnost se podívat do výrobních závodů našich značek nebo jistota pracovního místa ihned po škole.
 

Naši studenti mohou za tři roky studia oboru Mechanik/diagnostik zemědělské a stavební techniky získat mnoho finančních benefitů, až
73500
na ubytování
18000
na stravné
30000
na cestovné
90000
stipendium
113760
za odborné praxe a brigády

O oboru

Žáci v rámci oboru získají znalosti a praktické zkušenosti v oblasti diagnostiky, seřizování a odborných oprav, hydraulických systémů, údržby a dalších operací s moderní špičkovou zemědělskou a stavební technikou. Stanou se velmi vyhledávanými specialisty v oboru s jistou budoucností. Absolventi naleznou široké uplatnění jako vyhledávaní specialisté v autorizované servisní a prodejní síti zemědělské a stavební techniky, v oblasti distribuce náhradních dílů a příslušenství, v zemědělských a lesnických prvovýrobách a v samostatné podnikatelské činnosti.


Věříme, že jsme vás zaujali a budeme rádi, když se rozhodnete pro studium našeho oboru.