Studuj s námi

Ve spolupráci s Integrovanou střední školou automobilní Brno jsme již v roce 2018 odstartovali obor Mechanik/diagnostik zemědělské a stavební techniky. Věnuj nám chvilku svého času a zjisti, jak můžeš nastartovat svou budoucnost.


Chceš studovat s AGROTECEM?
Vyplň nám formulář a my se ozveme.


CHCI S VÁMI STUDOVAT

O škole

Integrovaná střední škola automobilová Brno patří mezi nejmodernější a největší střední odborné školy se zaměřením na výuku autooborů v České republice. Školou za 60 let jejího působení prošlo více než 20 000 studentů z nichž 95 % našlo uplatnění ihned po škole. Studenti mohou při svém studiu využít možnost ubytování na spřátelené Střední škole informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno.

 

Benefity studia

Rozhodnete-li se studovat s námi, nabídneme vám mnoho benefitů. Kromě těch finančních je to např. získání řidičského průkazu skupiny B, C a T, možnost se podívat do výrobních závodů našich značek nebo jistota pracovního místa ihned po škole.
 

Naši studenti mohou za tři roky studia oboru Mechanik/diagnostik zemědělské a stavební techniky získat mnoho finančních benefitů, až
73500
na ubytování
18000
na stravné
30000
na cestovné
90000
stipendium
113760
za odborné praxe a brigády

O oboru

Žáci v rámci oboru získají znalosti a praktické zkušenosti v oblasti diagnostiky, seřizování a odborných oprav, hydraulických systémů, údržby a dalších operací s moderní špičkovou zemědělskou a stavební technikou. Stanou se velmi vyhledávanými specialisty v oboru s jistou budoucností.


Zaujali jsme tě?