Mikulovské Pivobraní s našimi stroji již tento víkend!

08. 08. 2017


Přijďte za námi na dvoudenní festival piva, který se koná 11.–12. srpna 2017 v areálu amfiteátru Mikulov. Na akci pro vás bude připravena stavebně-dopravní interaktivní zóna a budete si moci vyzkoušet práci s našimi stroji. Těšit se můžete na stroje značek CASE Construction, Iveco, Fiat Professional, New Holland, CASE IH, ale osobní automobily Škoda či Kia

Výstava značek CASE Construction, Iveco, Fiat Professional, New Holland, CASE IH, Škoda či Kia.

Čekají na vás atrakce spojené s bagrováním pro dospělé i děti, jízdy zručnosti s traktory nebo nákladními vozidly. V pátek 11. srpna od 16 do 20 hodin si můžete prohlédnout statickou výstavu strojů, v sobotu již bude naše zóna plně interaktivní. Pro ty nejmenší máme připraveny traktory na dálkové ovládání nebo skákací hrad ve tvaru a barvě kombajnu New Holland.

Interaktivní zóna AGROTEC Group na Mikulovském Pivobraní.

Na akci ochutnáte více jak 80 druhů zlatavého moku ze všech koutů České republiky a v rockovou sobotu uslyšíte Rybičky 48, Arakain, Horkýže Slíže, Iné Kafe či Dymytry. Můžete se těšit na nabitý program pro všechny od těch nejmenších až po dospělé. Více informací naleznete na webu Mikulovského Pivobraní, popřípadě v programu akce.Mapa areálu Mikulovského Pivobraní včetně zóny atrakcí AGROTEC Group.