Nákladní automobily

Nabízíme flotilu užitkových i nákladních vozidel již od roku 1993 a za tuto dobu jsme vám dodali tisíce kvalitních vozidel.
V AGROTEC Group nabízíme profesionální flotilu užitkových i nákladních vozidel již od roku 1993. Stali jsme se největším dealerem vozidel IVECO v ČR a na Slovensku. V naší nabídce dále figurují vozidla Fiat Professional, Astra nebo speciálními nástavbami, jako jsou například požární či komunální vozy. Prodej a servis užitkových a nákladních vozidel zajišťuje divize nákladní automobily a dceřiná společnost AGROTEC Slovensko.

AGROTEC Group ale není jen dodavatelem samotných vozidel, ale i přidružených a souvisejících služeb. Díky dlouholeté praxi a špičkovému technologickému vybavení jsme schopni zajistit profesionální servis. Pro zákazníky je připravena služba Pick Up servis, v rámci které zajistíme dovoz vašeho vozu do servisu a zpět. Asistenční služba AGROTEC assistance je připravena vám pomoci s nepojízdným nebo havarovaným vozidlem 24 hodin denně 7 dní v týdnu.
 
Zájemci mohou využít možnosti krátkodobých i dlouhodobých pronájmů. Jako autorizovaný distributor značek IVECO a FIAT poskytujeme zázemí půjčovny dodávkových a nákladních vozidel, v rámci kterého dokážeme řešit vaše individuální potřeby týkající se této oblasti.
11500
dodaných nákladních vozidel za posledních 10 let
95676
provedených servisních operací ročně
26 %
tržní podíl v užitkových vozech
4
servisní body v Čechách
5
středisek na Moravě
Řešení nástaveb
Řešení nástaveb
Jsme schopni zajistit vám komplexní řešení nástaveb jako jsou například požární či komunální vozy.
Komplexní servis
Komplexní servis
Zajišťujeme komplexní servis značek Fiat a Iveco. S námi se nemusíte obávat žádného problému.
Asistenční služba 24/7
Asistenční služba 24/7
V případě poruchy jsme vám neustále k dispozici. Stačí zavolat a my se o vše postaráme.
Pick Up služba
Pick Up služba
Služba Pick Up servis zajišťuje dovoz vašeho vozu do servisu a zpět, tím vám odpadají starosti s dopravou.
Pronájem vozidel
Pronájem vozidel
Zajištějeme možnost krátkodobých a dlouhodobých pronájmů vozidel značek IVECO a FIAT. K dispozici máme jak dodávkové tak nákladní vozidla.

Fiat

Autorizovaný prodejce nových vozidel Fiat
Nabízíme vám užitkové vozy Fiat, které jsou vždy skvělými pomocníky. Důkazem oblíbenosti značky Fiat Professional mezi zákazníky je 1. místo v užitkových vozidlech v České republice. K vozidlům Fiat poskytujeme autorizovaný servis v Brně a Horní Suché. K dispozici jsou i skladové vozidla, pro vaši okamžitou potřebu.

Iveco

Autorizovaný prodejce nových vozidel Iveco
Značka Iveco se zabývá výrobou lehkých, středních a těžkých užitkových vozidel. V kategorii užitkových vozidel slaví velký úspěch model Daily s rámovou konstrukcí a objemem nákladového prostoru až 20 m3, který nabízí nejvyšší užitečné zatížení ve své třídě – více jak 4000 Kg. V nákladních automobilech nabízíme nový Stralis XP, který vyniká v nákladech na vlastnictví (TCO) a představuje opravdového šampiona dálkové přepravy.

Truck bazar

Hledáte spolehlivého partnera pro nákup prověřených bazarových vozidel? V našem Truck bazaru naleznete prověřené nákladní a užitková vozidla všech kategorií. Aby se váš nákup vozidla z druhé ruky neproměnil v noční můru, je u nás absolutní samozřejmostí 100% garance původu vozidla a 100% právní záruka.

Půjčovna

Potřebujete dlouhodobě doplnit svůj vozový park o tahač, nebo si jen půjčit dodávku na stěhování? V naší půjčovně naleznete vše od nejmenších užitkových vozidel až po tahače pro mezinárodní dopravu za více než příznivé ceny. Jako autorizovaný distributor značek IVECO a FIAT Professional dokážeme bez problému řešit veškeré vaše potřeby v této oblasti a nabízíme pravidelně obměňovaný vozový park.
 

Požární vozy

Jste dobrovolní hasiči a potřebujete pro svoji jednotku spolehlivého a funkčního parťáka? Provádíme přestavby užitkových automobilů na podvozcích FIAT Ducato a IVECO Daily od 3,5t až do 7,2t. Naše hasičská vozidla splňují požadavky jak pro provoz na komunikacích tak i požadavky ze strany technické vybavenosti vozidel.

Mám radost z práce, která se nám daří. A to i díky společnosti AGROTEC, který je spolehlivým dodavatelem našeho vozového parku včetně servisu.
Pavel Veleba - KaP trans servis, s. r. o.