Nový web AGROTEC Group

31. 03. 2017Spustili jsme novou generaci webu AGROTEC Group. Za přehlednějším a modernějším vzhledem se ale ukrývá i výrazně rozšířená funkcionalita stránek. Pojďte je s námi prozkoumat!


Obory působení AGROTEC Group

Hlavní menu stránek kopíruje čtyři klíčové obory působnosti skupiny AGROTEC: V rámci jednotlivých oborů jsou vždy prezentována všechna řešení, která jako skupina  nabízíme. Například ze sekce Traktory se je tak možné rychle dostat na stránky za jednotlivé importované značky CASE IH, New Holland i Steyr

Další služby skupiny AGROTEC se nachází v části Ostatní služby. Naleznete zde informace o čerpací stanici, pneuservisu, mycí lince včetně otevírací doby a kontaktů na zaměstnance, BOSCH Car service, informace o oddělení Afinance i o unikátním multimediálním kamionu AGROTEC Promotruck.

kontakty.jpg

Zásadní novinkou je sjednocení veškerých kontaktů na naše střediska i partnery do souhrnné mapy v sekci Kontakty. Velmi intuitivní přistup do mapy existuje přímo ze vstupní stránky webu. Pod úvodním videem na hlavní straně se nachází informační pás o společnostech a značkách v rámci skupiny. Výběr některé z dlaždic vás velmi jednoduše dostane do vyfiltrované mapy dle zvolené značky či společnosti.

mapa.jpg

Pod mapou se všemi středisky se nachází možnost další filtrace po zemích, segmentech i značkách. Všechny osoby uvedené v kontaktech je taktéž možné vyhledávat pomocí lupy umístěné v hlavní nabídce a pokud znáte jméno vámi hledané osob, jedná se o nejrychlejší způsob vyhledávání. 

Jestliže vás zajímá práce v AGROTEC Group, oceníte jistě velmi obsáhlou sekci Kariéry. V této sekci se je možné seznámit s týmem AGROTEC Group, s Trainee programem, zjistit více o partnerství se školami a poznat benefity nabízené pro zaměstnance. V kariéře se dále nachází přehled volných pozic, popřípadě vždy můžete využít kontaktní formulář