Osobní automobily

Dodáváme osobní automobily značek Škoda, Kia a Jeep včetně přidružených služeb. Naše autosalony naleznete v Brně, Hustopečích a Břeclavi.
V osobním automobilu trávíme stále více času a v AGROTEC Group vám s výběrem vozidel pomáháme již od roku 1990. V naší nabídce můžete najít tradiční značky Škoda či Jeep, ale také dynamickou značku Kia. O obchod, služby a poprodejní servis pečuje divize osobní automobily v regionu jižní Moravy v provozovnách Brno, Hustopeče a Břeclav. Na Slovensku v Nitře působí dceřiná společnost AGROTEC Slovensko a zastupuje značku terénních automobilů Jeep.
 
Společně hledáme vůz, který dokonale padne vašim potřebám a spolu řešíme cestu, jak nákup co nejlépe financovat. Naše servisy jsou vybaveny nejmodernější diagnostickou technikou, můžete využít kvalitní karosářské a lakýrnické práce s odborně vyškoleným a certifikovaným týmem pracovníků. Pokud se na vašem automobilu vyskytne jakýkoli problém, neváhejte se za námi zastavit. Máme připravenou flotilu náhradních automobilů a svoji mobilitu tak odevzdáním auta do servisu neztratíte.

K dispozici je vám také mycí linka pro osobní a nákladní vozidla či pneuservis. Trh s osobními vozy se rychle mění, ale s námi máte jistotu, že jeho dynamiku stíháte. Veškerá skladová vozidla, připravená ihned k odběru, naleznete na stránkách www.agrotecauto.cz.
 
Naše služby poskytujeme 7 dní v týdnu a jsme vždy připraveni vám pomoci.
1764
dodaných vozů v roce 2021
10 %
tržní podíl značky Kia v regionu
21 %
tržní podíl značky Škoda v regionu
18
přijímacích techniků na servisech
Zkušební jízdy
Přijďte si na naše pobočky v Hustopečích, Brně a v Břeclavi vyzkoušet vozy značek ŠKODA, KIA a JEEP. Popovídate si s námi o novinkách a můžete se projet po okolí.
Mytí vozidel
V našem areálu v Hustopečích se nachází mycí linka pro osobní, užitková i nákladní vozidla. V nabídce je několik programů mytí, přičemž více informací naleznete v sekci ostatních služeb.
Víkendový provoz
Prodejny společnosti AGROTEC jsou otevřeny i o víkendech, tak neváhejte a navštivte nás.
Expresní servis automobilu
Na pobočkách společnosti AGROTEC v Brně, Hustopečích a Břeclavi je k dispozici expresní servis automobilu. Pokud vám něco nefunguje tak, jak by mělo, zastavte se za námi a my se na to podíváme.
Pojištění automobilu
Pomůžeme vám s pojištěním vašeho automobilu za výhodných podmínek, ať můžete v klidu jezdit.
Pomoc s registrací
Po koupi nového automobilu jste povini k jeho registraci – s tím vám samozřejmě rádi pomůžeme. Neváhejte a zeptejte se nás.
Poradenství při výběru
Pokud ještě nejste pořádně rozhodnutí, jaké auto, motirizaci nebo doplňovké vybavení si vybrat, rádi s vámi projdeme veškeré alternativy a poradíme.

Prodej a servis vozů Škoda

Jsme autorizovaným dealerem osobních automobilů Škoda, které se v prodejnosti na území České republiky s naším přispěním drží dlouhodobě na první pozici. Značka Škoda disponuje komplexní nabídkou od kompaktních aut v podobě modelu Fabia až po velké sedmimístné SUV Škoda Kodiaq. Naše pobočky splňující nejpřísnější standardy značky se nachází v Brně, v Hustopečích a v Břeclavi. V rámci Jihomoravského kraje patříme mezi největší prodejce značky Škoda, takže se v případě zájmu neváhejte na nás obrátit.

Prodej a servis vozů Kia

V našem portfoliu se nachází dynamická značka Kia, která zvláště cílí na mladé duchem. Všechny modely vynikají dravým designem, poskytují skvělý poměr cena/výkon a na cestě jsou vždy nepřehlédnutelné. V naší nabídce naleznete rodinná auta, manažerské vozy i auta do terénu. Naše pobočka v Brně je zároveň první Red Cube autosalon v České republice, čímž přinášíme nový vizuální styl a standard showroomů KIA. Ve vlastním regionu na Jižní Moravě dosahujeme v prodeji této značky skvělých výsledků, a proto se u nás při zájmu o značku určitě zastavte.

Prodej a servis vozů Jeep

Na území Slovenska zastupujeme legendární terénní značku Jeep, která je symbolem svobody v přírodě po téměř 80 let. Do těžkých podmínek je jasnou volbou Jeep Wrangler, který s pohonem všech čtyřech kol umožňuje prozkoumat dříve nedostupná místa a objevit tak svět z nové perspektivy. Na druhé straně nabídky stojí luxusní SUV Jeep Grand Cherokee, který je ideální volbou pro manažery se zálibou v jízdě terénem. K prémiovým autům patří i prémiové služby. Na všechny auta Jeep se vztahuje nadstandardní 5 letá záruka a v případě problému je připravena naše Pick Up služba – auto si u vás vyzvedneme a přivezeme vám ho zpět opravené.

AGROTEC ojeté vozy

V rámci divize osobní automobily nabízíme prodej ojetých vozů všech značek. Zajistíme pro vás nejvýhodnější financování a pojištění včetně kompletního servisu spojeného s přihlášením vozidla. Vyberte si váš nový vůz z aktuální nabídky.

AGROTEC mě nenechá na holičkách. Když potřebuji, zapůjčí mi náhradní vozidlo a na servis mohu přijet i v neděli.“
Miroslav Světlík - Jednota SD Moravský Krumlov