Stavební technika

Dodáváme stavební stroje CASE Construction, užitkové a nákladní automobily IVECO a nákladní automobily ASTRA.
V oblasti stavební techniky zajišťujeme výhradní dovoz a prodej stavebních strojů značky CASE Construction, která působí v celosvětovém měřítku a nabízí svým zákazníkům úplný sortiment stavebních strojů. Dále nabízíme automobily pro stavební sektor IVECO a ASTRA a poskytujeme servis a služby zákazníkům i pro jiné značky. V České republice tyto činnosti zabezpečujeme prostřednictvím prodejní sítě dceřiné společnosti AGROTEC servis a divize nákladní automobily.
2109
námi prodaných strojů pracuje v ČR
610
stavebních zákazníků obslouží náš servis za rok
13
modelových řad strojů CASE Construction
3
specializované servisní střediska v ČR
2
místo na trhu dvoucestných rypadel

Case CE

Stavební stroje Case Construction.
CASE je dnes jednou z mála značek, profilujících se na trhu jako „global full-liner“. To znamená, že CASE působí v celosvětovém měřítku a nabízí svým zákazníkům úplný sortiment stavebních strojů. CASE je schopen dodávat stroje od nejmenších smykem řízených nakladačů, přes kolová rypadla, pásová minirypadla, traktorové rypadlo-nakladače, teleskopické nakladače, kolové nakladače a kloubové dampry až po velká pásová rypadla, grejdry a dozery.

Iveco

Stavební technika Iveco do těžkého terénu.
Značka Iveco se zabývá výrobou lehkých, středních a těžkých užitkových vozidel. Pro stavební segment je nejdůležitějším zástupcem značky Iveco řada těžkých vozidel Trakker, které vynikají svojí robustností, spolehlivostí i výkonem. Trakker je možno při konfiguraci přizpůsobit vašim požadavkům a auta vám tak pomohou překonat jakoukoli překážku. 

Astra

Stavební technika značky Astra.
ASTRA byla založena již v roce 1946 a stala synonymem pro práci v náročném terénu. Jméno si vydobyla zejména svou spolehlivostí a odolností v náročném prostředí, ale také díky široké nabídce trakčních rozsahů a vysokému výkonu. Vozidla mají zesílené nápravy, ocelový rám a vynikají stabilitou díky širokému podvozku. To vše při komfortu automatické převodovky. 
 

Podnikám v oboru již 20 let. Našeho úspěchu jsme dosáhli díky dodavateli kvalitních strojů CASE Construction.
Tomáš Teplý - HELP, silnice – železnice s. r. o.