Stavební technika

Dodáváme stavební stroje CASE Construction, užitkové a nákladní automobily IVECO a nákladní automobily ASTRA.
V oblasti stavební techniky zajišťujeme skrze dceřinnou společnost AGROTEC servis s.r.o. výhradní dovoz a prodej stavebních strojů značky CASE Construction, která působí v celosvětovém měřítku a nabízí svým zákazníkům úplný sortiment stavebních strojů

Dále nabízíme automobily pro stavební sektor od výrobců Iveco a Astra, ke kterým poskytujeme servis i přidružené služby. V České republice tyto činnosti zabezpečujeme skrze divizi AGROTEC nákladní automobily, na slovenském trhu působí dceřinná společnost AGROTEC Slovensko s.r.o.
2493
námi prodaných strojů pracuje v ČR
639
stavebních zákazníků obslouží náš servis za rok
10
modelových řad strojů CASE Construction
3
specializované servisní střediska v ČR
1
v prodeji grejdrů na území ČR
Financování
Ve spolupráci se specialisty z oddělení Afinance zajišťujeme kompletní finanční péči pro dodávanou techniku – od návrhu optimálního financování, přes vyřízení strojního pojištění, až po pomoc se získáním dotace na váš stroj.
Uvedení do provozu

K dispozici dostanete komplexní manuál servisních postupů a jednotlivých úkonů pro jednotné uvedení strojů do provozu a následné servisní péče o ně.
 

Servisní péče
Uživatelům techniky nabízíme servisní služby na velmi vysoké úrovni. To v sobě zahrnuje nejen dokonale vyškolený tým servisních pracovníků, ale i servisní prostory odpovídající světovým standardům. 
Zajištění náhradních dílů
Důležitým faktorem pro správné fungování vašeho stroje jsou originální náhradní díly. Díky našemu logistickému centru a centrálnímu skladu se můžete spolehnout na rychlé dodání náhradních dílů pro zemědělskou a stavební techniku.
Technická podpora
Kompletní technické poradenství a školení pro servisní střediska zajišťuje naše oddělení technické podpory Atech. Školíme jednotlivé modelové řady strojů, nové trendy v opravárenství a novinky na trhu.
Školení strojníků
Nabízíme kurzy a školení strojníků na školícím středisku autorizovaným Ministerstvem průmyslu a obchodu.

Case CE

CASE je dnes jednou z mála značek, profilujících se na trhu jako „global full-liner“. To znamená, že CASE působí v celosvětovém měřítku a nabízí svým zákazníkům úplný sortiment stavebních strojů. CASE je schopen dodávat stroje od nejmenších smykem řízených nakladačů, přes kolová rypadla, pásová minirypadla, traktorové rypadlo-nakladače, teleskopické nakladače, kolové nakladače a kloubové dampry až po velká pásová rypadla, grejdry a dozery.

Iveco

Značka Iveco se zabývá výrobou lehkých, středních a těžkých užitkových vozidel. Pro stavební segment je nejdůležitějším zástupcem značky Iveco řada těžkých vozidel T-WAY
Máte dotaz? Napište nám, ochotně Vám poradíme! Jsme online 24/7
Máte zájem o vůz? Můžeme Vám poradit? Napište nám dotaz na náš chat, nebo přes kontaktní formulář níže. Během chvilky Vám odpovíme. Rádi Vám pomůžeme, poradíme a společně vybereme to nejlepší řešení. Jsme tady pro Vás!

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Astra

ASTRA byla založena již v roce 1946 a stala synonymem pro práci v náročném terénu. Jméno si vydobyla zejména svou spolehlivostí a odolností v náročném prostředí, ale také díky široké nabídce trakčních rozsahů a vysokému výkonu.
Máte dotaz? Napište nám, ochotně Vám poradíme! Jsme online 24/7
Máte zájem o vůz? Můžeme Vám poradit? Napište nám dotaz na náš chat, nebo přes kontaktní formulář níže. Během chvilky Vám odpovíme. Rádi Vám pomůžeme, poradíme a společně vybereme to nejlepší řešení. Jsme tady pro Vás!


KONKTAKTNÍ FORMULÁŘ

Podnikám v oboru již 20 let. Našeho úspěchu jsme dosáhli díky dodavateli kvalitních strojů CASE Construction.
Tomáš Teplý - HELP, silnice – železnice s. r. o.