X. AGROTEC Rally Ice Tour 2018

15. 01. 2018


Zveme vás na jubilejní desátý ročník hokejové exhibice AGROTEC Rally Ice Tour, který se uskuteční 27. 1. 2018 v 17 hodin na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně. V rámci akce dojde ke střetu dvou sportovních světů: hokejového a automobilového. Proti sobě totiž se postaví týmy rally jezdců a zlínských hokejových legend.
 
AGROTEC Rally Ice Tour 2018 Zlín

Na soupisce rally hokejového týmu nebudou chybět jména jako Jan Jelínek, Miroslav Jakeš, či Roman Kresta, kteří se postaví týmu legend v čele s Petrem Leškou, Jaroslavem Balaštíkem, či i v současné době hrajícím Zdeňkem Okálem

První dvě třetiny zápasu odehrají pouze jezdci rally, nicméně v poslední dvacetiminutovce se diváci dočkají legend, které přivede na led rekordman v počtu kanadských bodů dosažených v nejvyšší domácí hokejové soutěži, Petr Leška.

Benefiční zápas Zlín AGROTEC Rally Ice Tour.

 
Výstava rally speciálů a i bohatý program

Návštěvníci se dále mohou těšit na autogramiádu všech zúčastněných, bohatou tombolu, soutěže pro diváky, rally trenažer (rally trenažer byl i na AGROTEC SportLife rally show 2017), autíčka na dálkové ovládání i obrazy z Rally Dakar fotografa Ondřeje Záruby. Před stadionem i v jeho útrobách budou vystaveny současné rally speciály včetně vozidla Martina Rady – Abarth 124 Rally

Abarth 124 Rally AGROTEC Abarth Racing Team

Nezapomeňte se tedy 27. 1. 2018 zastavit a podpořit dobrou věc. Vstupné na akci je zdarma, zájemci si však na akci mohou zakoupit slosovatelný tištěný program za symbolickou cenu. Těšíme se na setkání s vámi!
 
Další aktuality ze skupiny AGROTEC