ZMĚNA PŘICHÁZÍ JIŽ DNES!

AGROTEC GROUP Vám nabízí komplexní řešení vozidel, strojů a služeb spojených s alternativními pohony.

Ekologická řešení jsou nevyhnutným krokem v rámci udržitelného rozvoje Vašeho podnikaní. My Vás provedeme celým procesem transformace na nové, ekologické řešení v dopravě, stavebnictví a zemědělství.


AGROTEC Group nabízí jako jedna z mála společný kompletní řešení „zelené cesty“ pro Vaše podnikání.
Co to znamená? V naší společnosti naleznete kompletní portfolio osobní a nákladních vozidel, stavebních a zemědělských strojů na alternativní pohony.

Naši odborně vyškolení poradci Vám ochotně poradí a navrhnou celý koncept ekologického dopravního řešení. Jak to vypadá v praxi? Sdělíte nám Vaši představu a my pro Vás vybereme to nejlepší řešení včetně služeb, dotací a infrastruktury pro nabíjení, resp. tankování.

Změna je život. Přechod na novou alternativu je díky nám jednoduší. V AGROTEC Group máte silného partnera, který Vás provede celou transformaci dopravního a zemědělského řešení.  

1.Rozumíme Vašim potřebám
2.Dodáme to nejlepší řešení
3.Budeme Vám k dispozici


 

Produkty a služby

Dotace až 600 milionů na nákup elektromobilů a aut na vodík do roku 2023.

Díky příspěvku až 300 tisíc na jeden osobní elektromobil nebo až 500 tisíc korun na nákladní elektromobil do 3,5t či na osobní vodíkové vozidlo mohou obce, úřady, školy, veřejnoprávní instituce nebo neziskové organizace snadněji obnovit svůj vozový park.
- Ministerstvo životního prostředí ČR


Kontaktujte nás

Máte zájem o vůz, nebo potřebujete poradit ohledně dotačních titulů? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tady pro Vás.
Zelená infolinka
Ukázat e-mail
mancarPlcatagrotec.cz
Ukázat telefon
+ 420 724 825 809
Podnikání jsem převzal po svém otci. Těší mě, že mohu navázat na rodinnou tradici. AGROTEC mi vychází vstříc i jako mladému podnikateli.
Petr Mikulica - Vinařství Mikulica