ZMĚNA PŘICHÁZÍ JIŽ DNES!

AGROTEC GROUP Vám nabízí komplexní řešení vozidel, strojů a služeb spojených s alternativními pohony.

Dotační management

Ve spolupráci se specialisty z oddělení Afinance zajišťujeme kompletní finanční péči pro dodávanou techniku – od návrhu optimálního financování přes vyřízení strojního pojištění až po pomoc se získáním dotace na váš stroj. 

Společenská odpovědnost a udržitelnost

Na životním prostředí nám záleží.
Alternativní pohony ovládnou budoucnost a my nebudeme pozadu. Už nyní se orientujeme na tyto druhy pohonů, které pozitivně ovlivňují snižování emisí oxidu uhličitého.

Ekologická řešení jsou nevyhnutelným krokem v rámci udržitelného rozvoje Vašeho podnikaní. Provedeme celým procesem transformace na nové, ekologické řešení v dopravě, stavebnictví a zemědělství.


AGROTEC Group nabízí jako jedna z mála společný kompletní řešení „zelené cesty“ pro Vaše podnikání.
Co to znamená? V naší společnosti naleznete kompletní portfolio osobních a nákladních vozidel, stavebních a zemědělských strojů na alternativní pohony.

Naši odborně vyškolení poradci Vám ochotně poradí a navrhnou celý koncept ekologického řešení. Jak to vypadá v praxi? Sdělíte nám Vaši představu a my pro Vás vybereme to nejlepší řešení včetně služeb, dotací a infrastruktury pro nabíjení, resp. tankování.

Změna je život. Přechod na novou alternativu je díky nám jednoduší. V AGROTEC Group máte silného partnera, který Vás provede celou transformaci dopravního a zemědělského řešení.  

1. Rozumíme Vašim potřebám
2. Dodáme to nejlepší řešení
3. Jsme Vám k dispozici


 
Díky příspěvku až 300 tisíc na jeden osobní elektromobil nebo až 500 tisíc korun na nákladní elektromobil do 3,5t či na osobní vodíkové vozidlo mohou obce, úřady, školy, veřejnoprávní instituce nebo neziskové organizace snadněji obnovit svůj vozový park.
- Ministerstvo životního prostředí ČR

Produkty a služby


Kontaktujte nás

Máte zájem o vůz nebo jen potřebujete poradit ohledně dotačních titulů? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tady pro Vás.
Zelená infolinka
Ukázat e-mail
mancarPlcatagrotec.cz
Ukázat telefon
+ 420 724 825 809
Podnikání jsem převzal po svém otci. Těší mě, že mohu navázat na rodinnou tradici. AGROTEC mi vychází vstříc i jako mladému podnikateli.
Petr Mikulica - Vinařství Mikulica