Dotační management

Státní fond životního prostředí ČR podporuje nákup vozidel na alternativní pohon, a to konkrétně dotací, kterou lze využít až do poloviny prosince 2023.

Žádat o finance lze na nákup nových vozidel či pronájem elektromobilů či automobilů na vodíkový pohon formou leasingu. Podpora může dosahovat až 50 % nákladů, a to v maximální výši 500 tisíc v kategorii N1 a M1. Dotační program je určen pro municipality, dobrovolné svazky obcí, státní či národní podniky, veřejné výzkumné instituce a organizace, veřejnoprávní instituce, příspěvkové organizace, školy a školská zařízení, nestátní neziskové organizace, církve a náboženské společnosti či obchodní společnosti vlastněné veřejným subjektem.
Nevíte, zda máte na dotaci nárok? Obraťte se na nás a my už vše zařídíme.


Servis

Kvalita našich služeb je u nás na prvním místě. Uvědomujeme si, že s přechodem na stroje s alternativním pohon se mění i nároky na jejich servis.

Naši zaměstnanci jsou odborně proškoleni a jsou schopni vyřešit veškeré servisní úkony k Vaší spokojenosti. Naše dílny jsou vybavené nejmodernější technikou pro servis strojů s alternativním pohonem. Servisní síť skupiny AGROTEC Group naleznete téměř po celé České republice a také na Slovensku. Naše další přidaná hodnota je v našem přístupu. Pomocí diagnostiky na dálku je možné některé servisní úkony provádět bez přítomnosti mechanika přímo u vozidla. Samozřejmostí je i příjemné zázemí pro zákazníky na našich servisech, včetně možnosti dobíjení.

Dobíjení a ostatní služby

S naší speciální dobíjecí kartou od partnera Chargee dobijete Váš vůz na elektřinu za jedny z nejvýhodnějších cen v České republice.

Každé naše servisní středisko je vybaveno dokovací stanicí, která je Vám plně k dispozici. Uvědomujeme si, že se stroji na alternativní pohony se vážou i další služby směřující k energetické nezávislosti.
S naší pomocí vyřídíte dotace na stavbu fotovoltaiky a pomocí našich partnerů Vám zprostředkujeme i montáž a zapojení zařízení, které vyrábí energii z obnovitelných zdrojů.

Kontaktujte nás

Máte zájem o vůz nebo jen potřebujete poradit ohledně dotačních titulů? Neváhejte nás kontaktovat, jsme tady pro Vás.
Zelená infolinka
Ukázat e-mail
mancarPlcatagrotec.cz
Ukázat telefon
+ 420 724 825 809

Další produkty a služby