Zemědělská technika

Jsme výhradním dovozcem renomovaných značek předních světových výrobců zemědělské techniky. Především ale usilujeme o partnerství, které vám usnadní vaše podnikání.
Prodeji zemědělské techniky a s ním spojeným službám se věnujeme v rámci AGROTEC Group od samotného počátku. Spravujeme dvě divize a pět dceřinných společností: AGROTEC Slovensko, AGROTEC Magyarország Kft., AGRI CS Magyarország Kft., AGRI CS a AGRI CS Slovakia. Na trh střední Evropy dodáváme prestižní značky řady předních světových výrobců zemědělské techniky. Najdete u nás nejen širokou nabídku produktů, ale i odpovídající služby na vysoké úrovni.

V zemědělském segmentu zastupujeme zvučná jména výrobců jako jsou New Holland, CASE IH, Steyr, Amazone, SIP, SUMO, Kongskilde a další. Nákupem zemědělské techniky od skupiny AGROTEC se stáváte členem početné rodiny našich zákazníků, kteří dávají starost o stroje do rukou odborníků a specialistů.

Ve spolupráci se specialisty z oddělení Afinance zajišťujeme kompletní finanční péči pro dodávanou techniku – od návrhu optimálního způsobu financování, přes vyřízení strojního pojištění, až po pomoc se získáním dotace na stroj. S námi necháváte starost o finance v rukou odborníků a můžete se díky tomu naplno věnovat svému podnikání.

Oddělení technické podpory Atech zajišťuje komplexní technické poradenství, školení obsluh i školení na servisních střediscích napříč celou Českou republikou. S nákupem naší techniky se můžete spolehnout na vysokou úroveň poprodejních služeb.
19765
zemědělských strojů dodaných za 12 let
539
servisních mechaniků v prodejní síti
29 %
celkový tržní podíl v traktorech
39 %
celkový tržní podíl sklízecí mlátičky
Financování
Ve spolupráci se specialisty z oddělení Afinance zajišťujeme kompletní finanční péči pro dodávanou techniku – od návrhu optimálního financování, přes vyřízení strojního pojištění, až po pomoc se získáním dotace na váš stroj.
Školení obsluh
Novou službou je Customer Care – zajišťuje profesionální prvotní zaškolení nových zákazníků či doškolení profesionálních uživatelů strojů.
Uvedení do provozu

K dispozici dostanete komplexní manuál servisních postupů a jednotlivých úkonů pro jednotné uvedení strojů do provozu a následné servisní péče o ně.
 

Servisní péče
Uživatelům techniky nabízíme servisní služby na velmi vysoké úrovni. To v sobě zahrnuje nejen dokonale vyškolený tým servisních pracovníků, ale i servisní prostory odpovídající světovým standardům. 
Zajištění náhradních dílů
Důležitým faktorem pro správné fungování vašeho stroje jsou originální náhradní díly. Díky našemu logistickému centru a centrálnímu skladu se můžete spolehnout na rychlé dodání náhradních dílů pro zemědělskou a stavební techniku.
Technická podpora
Kompletní technické poradenství a školení pro servisní střediska zajišťuje naše oddělení technické podpory Atech. Školíme jednotlivé modelové řady strojů, nové trendy v opravárenství a novinky na trhu.

Produkty a služby

Rád spolupracuji s lidmi z AGROTEC a.s. Jsou to profesionálové, kteří dokážou dobře poradit při nákupu stroje, a je na ně spolehnutí při následné péči o techniku.
Radomír Staněk, Roživa a.s. - Zemědělec Jihomoravského kraje 2016