Agrobazar

Ať už zrovna své podnikání rozjíždíte, nebo potřebujete na svoji farmu záložní stroj, řešením pro vás může být náš Agrobazar. Naleznete zde zánovní zemědělskou techniku, předváděcí demo stroje i starší použitou techniku. Vše je přehledně roztříděno do jednotlivých kategorií a stroje je možné filtrovat dle základních parametrů. 
Partnery Agrobazaru skupiny AGROTEC jsou výhradně autorizovaní dealeři v naší prodejní síti. Díky tomu můžeme ručit za férové jednání, pravdivé popisky u techniky a kvalitní přidružené služby. V Agrobazaru momentálně působí 25 autorizovaných dealerů plus naše vlastní střediska na území České repulibky a Slovenska.

Agrobazar

Pro prezentaci použité zemědělské techniky jsme pro vás připravili stránky www.traktorbazar.cz. Naleznete zde bazarovou zemědělskou techniku nezávisle na značce – traktory, kombajny, řezačky, postřikovače, manipulátory, závěsné stroje pro zpracování půdy, setí a sázení, sklizeň plodin i píce, dopravní techniku i příslušenství k zemědělské technice, jako jsou nakladače, pneumatiky, navigace a podobně.