Steyr do lesa

Pod značkou Steyr Forest vám dodáme specialisty do lesa přímo z výroby. Traktory jsou vybaveny řadou ochranných prvků pro bezpečnou práci v lese – ať už těžíte, přibližujete, nebo nakládáte dřevo. Všechny úpravy jsou originální a splňují bezpečnostní homologace FOPS, ROPS a OPS pro práci v lesním provozu. Traktory Steyr jsou dostupné ve výkonovém rozpětí od 55 do 300 koní, jsou vybaveny otočným řízením i lesními pneumatikami ihned při dodání.
Na českém trhu je značka Steyr zastoupena společností AGRI CS a.s., na slovenském trhu působí společnost AGRI CS Slovakia s.r.o. 

Financování
Ve spolupráci se specialisty z oddělení Afinance zajišťujeme kompletní finanční péči pro dodávanou techniku – od návrhu optimálního financování, přes vyřízení strojního pojištění, až po pomoc se získáním dotace na váš stroj.
Školení obsluh
Novou službou je Customer Care – zajišťuje profesionální prvotní zaškolení nových zákazníků či doškolení profesionálních uživatelů strojů.
Uvedení do provozu

K dispozici dostanete komplexní manuál servisních postupů a jednotlivých úkonů pro jednotné uvedení strojů do provozu a následné servisní péče o ně.
 

Servisní péče
Uživatelům techniky nabízíme servisní služby na velmi vysoké úrovni. To v sobě zahrnuje nejen dokonale vyškolený tým servisních pracovníků, ale i servisní prostory odpovídající světovým standardům. 
Zajištění náhradních dílů
Důležitým faktorem pro správné fungování vašeho stroje jsou originální náhradní díly. Díky našemu logistickému centru a centrálnímu skladu se můžete spolehnout na rychlé dodání náhradních dílů pro zemědělskou a stavební techniku.
Technická podpora
Kompletní technické poradenství a školení pro servisní střediska zajišťuje naše oddělení technické podpory Atech. Školíme jednotlivé modelové řady strojů, nové trendy v opravárenství a novinky na trhu.

Další produkty a služby z kategorie zemědělské techniky