CASE IH

Pro každé použití na vaší farmě je k dispozici 6 modelů teleskopických manipulátorů CASE IH s dosahem od 5,7 do 9,1 m a nosností až 4 200 kg. Všechny modely jsou vybaveny motory splňujícími emisní normu TIER 4, pokročilými převodovkami Powershift, popřípadě automatickou převodovkou.

New Holland

Značka New Holland s modelovou řadou LM nabízí výkonné, pohodlné a stabilní teleskopické nakladače. Manipulátory s výkonem od 74 do 143 koní nabízejí ničím nerušený 360° výhled z Vision kabiny.

PICHON

Kloubové nakladače PICHON se vyznačují spolehlivostí a jednoduchostí. Na stroji je omezena elektronika na minimum, o pohon se starají spolehlivé motory Caterpillar ve spojení s hydrostatickou převodovkou. Velká manévrovatelnost a široká škála příslušenství dělá z tohoto nakladače vysoce univerzálního pomocníka v zemědělství, obcích, ale i v průmyslu.

Financování
Ve spolupráci se specialisty z oddělení Afinance zajišťujeme kompletní finanční péči pro dodávanou techniku – od návrhu optimálního financování, přes vyřízení strojního pojištění, až po pomoc se získáním dotace na váš stroj.
Servisní péče
Uživatelům techniky nabízíme servisní služby na velmi vysoké úrovni. To v sobě zahrnuje nejen dokonale vyškolený tým servisních pracovníků, ale i servisní prostory odpovídající světovým standardům. 
Školení obsluh
Novou službou je Customer Care – zajišťuje profesionální prvotní zaškolení nových zákazníků či doškolení profesionálních uživatelů strojů.
Technická podpora
Kompletní technické poradenství a školení pro servisní střediska zajišťuje naše oddělení technické podpory Atech. Školíme jednotlivé modelové řady strojů, nové trendy v opravárenství a novinky na trhu.
Uvedení do provozu

K dispozici dostanete komplexní manuál servisních postupů a jednotlivých úkonů pro jednotné uvedení strojů do provozu a následné servisní péče o ně.
 

Zajištění náhradních dílů
Důležitým faktorem pro správné fungování vašeho stroje jsou originální náhradní díly. Díky našemu logistickému centru a centrálnímu skladu se můžete spolehnout na rychlé dodání náhradních dílů pro zemědělskou a stavební techniku.

Další produkty a služby ze zemědělské techniky