Mlátičky New Holland

New Holland je značka známá pro své neustálé inovace v oblasti sklizňové techniky a jejím portfoliu se nachází mlátičky s konvenčním i axiálním způsobem výmlatu. Menší vytřasadlové mlátičky TC jsou ideální volbou pro drobné podniky. Větší zemědělce uspokojí CX5 a CX6, které se s výkonem od 258 do 340 koní řadí do středu naší nabídky. Pro nejnáročnější zemědělce je připravena řada vytřasadlových mlátiček CX7 a CX8, připadně modelová řada čistě axiálních mlátiček CR.

Mlátičky CASE IH

Značka CASE IH se specializuje výhradně na axiální sklízecí mlátičky a v jejím portfoliu naleznete modely Axial Flow s výkonem 312 až 634 koní. Tyto sklízecí mlátičky nabízí vysokou produktivitu a šetrný výmlat pro maximální návratnost investice. Navíc s nákupem mlátičky CASE IH jako s jedinou značkou na trhu získáváte Garanci sklizně, která vám zabezpečí jistotu sklizně i v případě technických potíží.

Řezačky New Holland

Modely řezaček FR Forage Cruiser s výkonem od 476 do 824 koní jsou zaměřeny na maximální výkon a efektivitu. Největší řezací buben mezi sklízecími řezačkami zaručuje skvělou produktivitu, na kterou konkurence nedosáhne. Systém přemístění metače Variflow spoří výkon v oblasti dopravy pořezané plodiny a snižuje provozní náklady. Systém Power Cruise automaticky přizpůsobí rychlost jízdy tak, aby bylo dosaženo maximální výkonnosti.

Lisy CASE IH

V portfoliu značky CASE IH se nachází lisy na válcovité i hranolovité balíky. V rámci modelové řady RB jsou na výběr lisy s fixní i variabilní komorou, modelová řada LB a LB XL s šířkou sběracího ústrojí od 2 do 2,4 metru obsahuje lisy na hranolovité balíky s maximálním rozměrem až 120x90 cm a délkou 250 cm. Lisy CASE IH se vyznačují vysokým denním výkonem a maximální spolehlivostí lisovací soustavy.

Lisy New Holland

V rámci modelových řad lisů New Holland je možné nalézt vše od kompaktních lisů až po model BB9090 Plus lisující největší hranolovité balíky na trhu – šířka 120 cm, výška 130 cm a délka 275 cm. V nabídce se nachází lisy s fixní i variabilní komorou, s nastavitelným stupněm slisování a umožňují lisovat vše od klasických plodin až po cukrovou třtinu a kukuřičné stvoly. Lisy New Holland jsou tak odpovědí na jakékoli požadavky zákazníků.

Financování
Ve spolupráci se specialisty z oddělení Afinance zajišťujeme kompletní finanční péči pro dodávanou techniku – od návrhu optimálního financování, přes vyřízení strojního pojištění, až po pomoc se získáním dotace na váš stroj.
Školení obsluh
Novou službou je Customer Care – zajišťuje profesionální prvotní zaškolení nových zákazníků či doškolení profesionálních uživatelů strojů.
Uvedení do provozu

K dispozici dostanete komplexní manuál servisních postupů a jednotlivých úkonů pro jednotné uvedení strojů do provozu a následné servisní péče o ně.
 

Servisní péče
Uživatelům techniky nabízíme servisní služby na velmi vysoké úrovni. To v sobě zahrnuje nejen dokonale vyškolený tým servisních pracovníků, ale i servisní prostory odpovídající světovým standardům. 
Zajištění náhradních dílů
Důležitým faktorem pro správné fungování vašeho stroje jsou originální náhradní díly. Díky našemu logistickému centru a centrálnímu skladu se můžete spolehnout na rychlé dodání náhradních dílů pro zemědělskou a stavební techniku.
Technická podpora
Kompletní technické poradenství a školení pro servisní střediska zajišťuje naše oddělení technické podpory Atech. Školíme jednotlivé modelové řady strojů, nové trendy v opravárenství a novinky na trhu.

Další produkty a služby ze zemědělské techniky