Case IH

Nabídka traktorů CASE IH je tvořena modelovými řadami od malých kompaktních traktorů s výkonem 65 koní až po těžké pásové traktory Quadtrac s maximálním výkonem 692 koní. CASE IH je světový lídr v pásových technologiích a s výhodami vyplývajícími z použití čtyř pásů přišel již v roce 1996. Od té doby přináší stroje s nejlepšími tahovými vlastnostmi a s nejvyšší šetrností k půdě eliminující utužení.
Na českém trhu je značka CASE IH zastoupena společností AGRI CS a.s., na slovenském trhu působí společnost AGRI CS Slovakia s.r.o. Firma AGRISZERVIZ Kft. se v Maďarsku stará o servisování strojů CASE IH.

New Holland

New Holland vždy nabízí to pravé vybavení pro všechny práce v zemědělství – s nízkými náklady a vysokou produktivitou. Ať jste poskytovatel služeb zemědělskou technikou, velký farmář, chovatel dobytka, vinař, sadař nebo se zabýváte údržbou krajiny, New Holland vám vždy nabídne vhodné řešení založené na nejnovější technologii. Traktory New Holland na trhu zastupují profesionálové s tradicí, na které se můžete spolehnout.
Na českém trhu je značka New Holland zastoupena společností AGROTEC a.s., na slovenskem trhu působí společnost AGROTEC Slovensko s.r.o. a maďarský trh obsluhuje společnost AGROTEC Magyarország Kft.

Steyr

Traktory STEYR jsou jednoduše nezaměnitelné. Nepřehlédnutelný design, zajímavé inovace a bezkonkurenční spolehlivost: STEYR je pravý rakouský traktor. Pohodlí a příjemný pocit se vás zmocní ihned, jakmile nastoupíte. Po nastartování motoru víte, že máte na práci silného pomocníka. S rozjedem si budete jistí, že jste udělali správné rozhodnutí. Je synonymem kvality, vysokého stupně zpracování a hrdosti jeho uživatelů. Proto je možné po právu STEYR nazývat prémiovou značkou. 
Na českém trhu je značka Steyr zastoupena společností AGRI CS a.s., na slovenském trhu působí společnost AGRI CS Slovakia s.r.o. 

Rád spolupracuji s lidmi z AGROTEC a.s. Jsou to profesionálové, kteří dokážou dobře poradit při nákupu stroje, a je na ně spolehnutí při následné péči o techniku.
Radomír Staněk, Roživa a.s. - Zemědělec Jihomoravského kraje 2016

Financování
Ve spolupráci se specialisty z oddělení Afinance zajišťujeme kompletní finanční péči pro dodávanou techniku – od návrhu optimálního financování, přes vyřízení strojního pojištění, až po pomoc se získáním dotace na váš stroj.
Školení obsluh
Novou službou je Customer Care – zajišťuje profesionální prvotní zaškolení nových zákazníků či doškolení profesionálních uživatelů strojů.
Uvedení do provozu

K dispozici dostanete komplexní manuál servisních postupů a jednotlivých úkonů pro jednotné uvedení strojů do provozu a následné servisní péče o ně.
 

Servisní péče
Uživatelům techniky nabízíme servisní služby na velmi vysoké úrovni. To v sobě zahrnuje nejen dokonale vyškolený tým servisních pracovníků, ale i servisní prostory odpovídající světovým standardům. 
Zajištění náhradních dílů
Důležitým faktorem pro správné fungování vašeho stroje jsou originální náhradní díly. Díky našemu logistickému centru a centrálnímu skladu se můžete spolehnout na rychlé dodání náhradních dílů pro zemědělskou a stavební techniku.
Technická podpora
Kompletní technické poradenství a školení pro servisní střediska zajišťuje naše oddělení technické podpory Atech. Školíme jednotlivé modelové řady strojů, nové trendy v opravárenství a novinky na trhu.

Další produkty a služby ze zemědělské techniky