Financování
Ve spolupráci se specialisty z oddělení Afinance zajišťujeme kompletní finanční péči pro dodávanou techniku – od návrhu optimálního financování, přes vyřízení strojního pojištění, až po pomoc se získáním dotace na váš stroj.
Školení obsluh
Novou službou je Customer Care – zajišťuje profesionální prvotní zaškolení nových zákazníků či doškolení profesionálních uživatelů strojů.
Uvedení do provozu

K dispozici dostanete komplexní manuál servisních postupů a jednotlivých úkonů pro jednotné uvedení strojů do provozu a následné servisní péče o ně.
 

Servisní péče
Uživatelům techniky nabízíme servisní služby na velmi vysoké úrovni. To v sobě zahrnuje nejen dokonale vyškolený tým servisních pracovníků, ale i servisní prostory odpovídající světovým standardům. 
Zajištění náhradních dílů
Důležitým faktorem pro správné fungování vašeho stroje jsou originální náhradní díly. Díky našemu logistickému centru a centrálnímu skladu se můžete spolehnout na rychlé dodání náhradních dílů pro zemědělskou a stavební techniku.
Technická podpora
Kompletní technické poradenství a školení pro servisní střediska zajišťuje naše oddělení technické podpory Atech. Školíme jednotlivé modelové řady strojů, nové trendy v opravárenství a novinky na trhu.

AGROTEC Hobby – sortiment značky Husqvarna

Naše pobočka zemědělské techniky v Trnavě dodává kompletní sortiment značky Husqvarna. Naše služby pro zákazníky zahrnují poradenství, předvedení techniky, zaškolení obsluhy a v neposlední řáde také záruční a pozáruční servis. Při návštěvě naší prodejny v Trnavě si můžete být jistí profesionálním přístupem i rozsáhlým seznamem skladových položek. Pokud chcete nakupovat z pohodlí domova za skvělé ceny, nesmíte minout náš e-shop.
Nabízíme robotické sekačky, motorové pily, křovinořezy, motorové sekačky, ridery, zahradní traktory, sněžné frézy, vertikutátory, kultivátory, foukače, nůžky na živý plot, vyvětvovací pily a akumulátorové stroje. Všechny dostupné produkty naleznete na našem e-shopu.

Steyr do lesa

Pod značkou Steyr Forest vám dodáme specialisty do lesa přímo z výroby. Traktory jsou vybaveny řadou ochranných prvků pro bezpečnou práci v lese – ať už těžíte, přibližujete, nebo nakládáte dřevo. Všechny úpravy jsou originální a splňují bezpečnostní homologace FOPS, ROPS a OPS pro práci v lesním provozu. Traktory Steyr jsou dostupné ve výkonovém rozpětí od 55 do 300 koní, jsou vybaveny otočným řízením i lesními pneumatikami ihned při dodání.
Na českém trhu je značka Steyr zastoupena společností AGRI CS a.s., na slovenském trhu působí společnost AGRI CS Slovakia s.r.o. 

Další produkty a služby z kategorie zemědělské techniky