Molčík

Ze sortimentu českého výrobce MOLČÍK kipper a.s. dodáváme návěsy řady EDK (2 až 6,5 t), TDK (10 až 21 t) a ZDK (13 až 24 t), popřípadě polní válce s pracovní šířkou až 10,17 m. MOLČÍK kipper a.s. navazuje na tradici společnosti Petr Molčík a nabízí profesionální přístup a kvalitní produkty.

Fornal

V provedení hákových nosičů TN NKH nabízíme osm modelů od nejmenšího návěsu 7.5, což je jednoosý 7 tunový návěs, až po model 27.22, což je tříosý 27 tunový návěs.​ Ramenové nosiče TN NKR nabízíme ve třech modelech. 9 tunový jednoosý 9.6, 14 tunový dvouosý 14.10 a 17 tunový dvouosý 17.13.

AGRIDOPRAVA

Pro potřeby vaší farmy dodáváme dopravní řešení pod vlastní značkou AGRIDOPRAVA. Nabízíme vám tak kompletní sortiment od návěsů, nosičů, cisteren, rozmetadel, až po samotnou výrobu kontejnerů dle vašich požadavků.

ZDT

Ze sortimentu výrobce ZDT dodáváme na míru postavené překládací vozy, výměnné systémy, traktorové návěsy a přívěsy, nebo přepravníky zvířat. Ve výrobním programu ZDT se nachází systém MEGA, který nachází široké uplatnění v zemědělském sektoru u nás v České republice, ale i v ostatních státech Evropy.

Strautmann

Společnost B. Strautmann & Söhne GmbH u. Co. KG je zavedená rodinná společnost z Německa, jejíž technika je se zemědělstvím spojena déle jak 80 let. Hlavní výrobní náplní je výroba samosběracích a senážních vozů, krmných vozů a dopravní techniky. Nabídka strojů firmy Strautmann dále zahrnuje tažené a samojízdné krmné vozy, vykusovače siláže, přívěsy a návěsy.

PICHON

Dodáváme stroje od výrobce PICHON, rodinné firmy pocházející z francouzského Bordeaux, s téměř 50letou praxí v oblasti konstrukce, výroby a servisu zemědělských strojů. PICHON nabízí širokou škálu cisteren s kapacitami nádrže od 2600 do 30000 litrů vyrobených pro profesionální použití. Díky jedinečnému systému integrovaného rámu TCI je zajištěna velká stabilita všech cisteren PICHON. Nádrž není spojena s nezávislým rámem, nýbrž je navařena přímo do integrovaného rámu, tím je zajištěno jedno z nejnižších těžišť na trhu.

Financování
Ve spolupráci se specialisty z oddělení Afinance zajišťujeme kompletní finanční péči pro dodávanou techniku – od návrhu optimálního financování, přes vyřízení strojního pojištění, až po pomoc se získáním dotace na váš stroj.
Školení obsluh
Novou službou je Customer Care – zajišťuje profesionální prvotní zaškolení nových zákazníků či doškolení profesionálních uživatelů strojů.
Uvedení do provozu

K dispozici dostanete komplexní manuál servisních postupů a jednotlivých úkonů pro jednotné uvedení strojů do provozu a následné servisní péče o ně.
 

Servisní péče
Uživatelům techniky nabízíme servisní služby na velmi vysoké úrovni. To v sobě zahrnuje nejen dokonale vyškolený tým servisních pracovníků, ale i servisní prostory odpovídající světovým standardům. 
Zajištění náhradních dílů
Důležitým faktorem pro správné fungování vašeho stroje jsou originální náhradní díly. Díky našemu logistickému centru a centrálnímu skladu se můžete spolehnout na rychlé dodání náhradních dílů pro zemědělskou a stavební techniku.
Technická podpora
Kompletní technické poradenství a školení pro servisní střediska zajišťuje naše oddělení technické podpory Atech. Školíme jednotlivé modelové řady strojů, nové trendy v opravárenství a novinky na trhu.

Další produkty a služby ze závěsné techniky