Mulčování a údržba krajiny

Pracujte jednoduše, rychle a efektivně. Údržba krajiny nemusí být jen nutné zlo. S kvalitními stroji je radost pracovat. Přesvědčíme vás.

Financování
Financování
Ve spolupráci se specialisty z oddělení Afinance zajišťujeme kompletní finanční péči pro dodávanou techniku – od návrhu optimálního financování, přes vyřízení strojního pojištění, až po pomoc se získáním dotace na váš stroj.
Školení obsluh
Školení obsluh
Novou službou je Customer Care – zajišťuje profesionální prvotní zaškolení nových zákazníků či doškolení profesionálních uživatelů strojů.
Uvedení do provozu
Uvedení do provozu

K dispozici dostanete komplexní manuál servisních postupů a jednotlivých úkonů pro jednotné uvedení strojů do provozu a následné servisní péče o ně.
 

Servisní péče
Servisní péče
Uživatelům techniky nabízíme servisní služby na velmi vysoké úrovni. To v sobě zahrnuje nejen dokonale vyškolený tým servisních pracovníků, ale i servisní prostory odpovídající světovým standardům. 
Zajištění náhradních dílů
Zajištění náhradních dílů
Důležitým faktorem pro správné fungování vašeho stroje jsou originální náhradní díly. Díky našemu logistickému centru a centrálnímu skladu se můžete spolehnout na rychlé dodání náhradních dílů pro zemědělskou a stavební techniku.
Technická podpora
Technická podpora
Kompletní technické poradenství a školení pro servisní střediska zajišťuje naše oddělení technické podpory Atech. Školíme jednotlivé modelové řady strojů, nové trendy v opravárenství a novinky na trhu.
Poradenství při výběru
Poradenství při výběru
Pokud ještě nejste pořádně rozhodnutí, jaké auto, motirizaci nebo doplňovké vybavení si vybrat, rádi s vámi projdeme veškeré alternativy a poradíme.

Amazone

Buďte efektivní při údržbě krajiny. Nenechte se omezovat počasím, minimalizujte prostoje. Unikátní systém šnekového dopravníku umožnuje sečení i za mokra. Stroje jsou určeny pro nejnáročnější zákazníky. Od přípravy i setí trávy, až po unikátní kombinace vibračních brán, válců a kartáčů pro úpravu a renovaci parkových cest a hřišť s povrchem pískovým, antukovým nebo škvárovým.

Great Plains

Mezi stroji Great Plains na údržbu krajiny naleznete mulčovače využitelné pro údržbu luk, pastvin nebo pro mulčování posklizňových zbytků na orné půdě. Mulčovače jsou dodávány s unikátní 5letou zárukou na převodovky.

Tehnos

Profesionální mulčovače pro zemědělství i komunální služby. Odvaha, znalosti, schopnosti, inovace, pracovitost a vynalézavost, to je charakteristika týmu firmy TEHNOS, která díky moderním řešením v technice i technologii splňuje očekávání partnerů na světovém trhu. Díky tomu vznikl patent LowVib - patentované rozložení kladiv na rotoru zajištující menší zdroj vibrací a umožňuje rychlejší otáčení rotoru a vyšší obvodovou rychlost kladiv. To znamená klidný provoz, delší životnost mulčovače a citelné zlepšení účinku mulčování.

Land Pride

AGROTEC Group dodává profesionální plošné mulčovače Land Pride s pracovními záběry až 6 m. Jejich charakteristickým rysem je robustnost. Neobyčejně tuhá a pevná konstrukce tyto stroje předurčuje pro práci v nejtěžších podmínkách. Celý skelet stroje chrání také ocelová obruč nad rotory. Land Pride nabízí rychlé, čisté a spolehlivé mulčování s mnoha možnostmi využití.

Další produkty a služby ze závěsné techniky