Amazone

Buďte efektivní při údržbě krajiny. Nenechte se omezovat počasím, minimalizujte prostoje. Unikátní systém šnekového dopravníku umožnuje sečení i za mokra. Stroje jsou určeny pro nejnáročnější zákazníky. Od přípravy i setí trávy, až po unikátní kombinace vibračních brán, válců a kartáčů pro úpravu a renovaci parkových cest a hřišť s povrchem pískovým, antukovým nebo škvárovým.

Tehnos

Profesionální mulčovače pro zemědělství i komunální služby. Odvaha, znalosti, schopnosti, inovace, pracovitost a vynalézavost, to je charakteristika týmu firmy TEHNOS, která díky moderním řešením v technice i technologii splňuje očekávání partnerů na světovém trhu. Díky tomu vznikl patent LowVib - patentované rozložení kladiv na rotoru zajištující menší zdroj vibrací a umožňuje rychlejší otáčení rotoru a vyšší obvodovou rychlost kladiv. To znamená klidný provoz, delší životnost mulčovače a citelné zlepšení účinku mulčování.

Financování
Ve spolupráci se specialisty z oddělení Afinance zajišťujeme kompletní finanční péči pro dodávanou techniku – od návrhu optimálního financování, přes vyřízení strojního pojištění, až po pomoc se získáním dotace na váš stroj.
Školení obsluh
Novou službou je Customer Care – zajišťuje profesionální prvotní zaškolení nových zákazníků či doškolení profesionálních uživatelů strojů.
Uvedení do provozu

K dispozici dostanete komplexní manuál servisních postupů a jednotlivých úkonů pro jednotné uvedení strojů do provozu a následné servisní péče o ně.
 

Servisní péče
Uživatelům techniky nabízíme servisní služby na velmi vysoké úrovni. To v sobě zahrnuje nejen dokonale vyškolený tým servisních pracovníků, ale i servisní prostory odpovídající světovým standardům. 
Zajištění náhradních dílů
Důležitým faktorem pro správné fungování vašeho stroje jsou originální náhradní díly. Díky našemu logistickému centru a centrálnímu skladu se můžete spolehnout na rychlé dodání náhradních dílů pro zemědělskou a stavební techniku.
Technická podpora
Kompletní technické poradenství a školení pro servisní střediska zajišťuje naše oddělení technické podpory Atech. Školíme jednotlivé modelové řady strojů, nové trendy v opravárenství a novinky na trhu.
Poradenství při výběru
Pokud ještě nejste pořádně rozhodnutí, jaké auto, motirizaci nebo doplňovké vybavení si vybrat, rádi s vámi projdeme veškeré alternativy a poradíme.

Další produkty a služby ze závěsné techniky