Financování
Ve spolupráci se specialisty z oddělení Afinance zajišťujeme kompletní finanční péči pro dodávanou techniku – od návrhu optimálního financování, přes vyřízení strojního pojištění, až po pomoc se získáním dotace na váš stroj.
Školení obsluh
Novou službou je Customer Care – zajišťuje profesionální prvotní zaškolení nových zákazníků či doškolení profesionálních uživatelů strojů.
Uvedení do provozu

K dispozici dostanete komplexní manuál servisních postupů a jednotlivých úkonů pro jednotné uvedení strojů do provozu a následné servisní péče o ně.
 

Servisní péče
Uživatelům techniky nabízíme servisní služby na velmi vysoké úrovni. To v sobě zahrnuje nejen dokonale vyškolený tým servisních pracovníků, ale i servisní prostory odpovídající světovým standardům. 
Zajištění náhradních dílů
Důležitým faktorem pro správné fungování vašeho stroje jsou originální náhradní díly. Díky našemu logistickému centru a centrálnímu skladu se můžete spolehnout na rychlé dodání náhradních dílů pro zemědělskou a stavební techniku.
Technická podpora
Kompletní technické poradenství a školení pro servisní střediska zajišťuje naše oddělení technické podpory Atech. Školíme jednotlivé modelové řady strojů, nové trendy v opravárenství a novinky na trhu.

Amazone

Pořízením rozmetadla minerálních hnojiv Amazone se spolu s námi stanete jedničkou na trhu. Nejvýkonnější stroje s dávkováním až 10,8 kg/s, největším záběrem rozmetání na trhu 54 m, nejpřesnější hraniční rozmetání s precizní aplikací podle GPS. Špičková, nejmodernější technologie, spolehlivá technika s vysokou životností. Od jednoduché osvědčené koncepce pro malé zemědělce až po senzorovou regulaci rozmetacích obrazců, kdy stroj sám reguluje obrazce podle velikosti granulí. Staňte se profesionály v ochraně rostlin s postřikovači Amazone. Letecká, extrémně lehká a odolná konstrukce ramen. Nádrže od 900 až do 11 200 litrů, pracovní záběry od 12 do 40 m. Ramena rozložíte až do 3 variabilních záběrů, což ocení zejména podniky poskytující služby. Zavěšení ramen zajišťuje dokonalou stabilitu. Bezúdržbovost kloubů ramen. Preciznost aplikace díky systémům AmaSelect – automatická volba trysek podle dávky a vypínání každé trysky. Ergonomie a promyšlená konstrukce je předností. Všechny ovládací prvky máte po ruce.

Berthoud

V portfoliu skupiny AGROTEC se rovněž nachází produkty francouzského výrobce BERTHOUD. Pod touto značkou dodáváme nesené postřikovače se záběrem ramen 15 až 28 metrů, tažené postřikovače se záběrem 24 až 42 metrů, samojízdné postřikovače s objemem nádrže až 5200 litrů a maximálním záběrem 44 metrů i menší rosiče pro sady a vinice.

Isaria

Zvyšte si výnosy a snižte si náklady na hnojiva. Jedinečné senzory - systém ISARIA je dostupný a pomůže i vám. Místa s vysokým výnosem přihnojí, negativní místa na poli zohlední. Nabízí variabilní hnojení i aplikaci ostatních prvků, nejen dusíku. Uspoří hnojiva, zvýší výnosy i kvalitu zrna.

PICHON

Dodáváme stroje od výrobce PICHON, rodinné firmy pocházející z francouzského Bordeaux, s téměř 50letou praxí v oblasti konstrukce, výroby a servisu zemědělských strojů. 
Rozmetadla PICHON rozmetají precizně hnůj, kompost i vápenec. Základem kvalitního rozmetení materiálu jsou velké rozmetací válce s vysokou obvodovou rychlostí, které zajistí dokonalé rozmetení materiálu. V nabídce jsou rozmetadla s reálnou přepravní kapacitou od 6 do 24 metrů krychlových.

Další produkty a služby ze závěsné techniky