Amazone

Pořízením rozmetadla minerálních hnojiv Amazone se spolu s námi stanete jedničkou na trhu. Nejvýkonnější stroje s dávkováním až 10,8 kg/s, největším záběrem rozmetání na trhu 54 m, nejpřesnější hraniční rozmetání s precizní aplikací podle GPS. Špičková, nejmodernější technologie, spolehlivá technika s vysokou životností. Od jednoduché osvědčené koncepce pro malé zemědělce až po senzorovou regulaci rozmetacích obrazců, kdy stroj sám reguluje obrazce podle velikosti granulí. Staňte se profesionály v ochraně rostlin s postřikovači Amazone. Letecká, extrémně lehká a odolná konstrukce ramen. Nádrže od 900 až do 11 200 litrů, pracovní záběry od 12 do 40 m. Ramena rozložíte až do 3 variabilních záběrů, což ocení zejména podniky poskytující služby. Zavěšení ramen zajišťuje dokonalou stabilitu. Bezúdržbovost kloubů ramen. Preciznost aplikace díky systémům AmaSelect – automatická volba trysek podle dávky a vypínání každé trysky. Ergonomie a promyšlená konstrukce je předností. Všechny ovládací prvky máte po ruce.

PICHON

Dodáváme stroje od výrobce PICHON, rodinné firmy pocházející z francouzského Bordeaux, s téměř 50letou praxí v oblasti konstrukce, výroby a servisu zemědělských strojů. 
Rozmetadla PICHON rozmetají precizně hnůj, kompost i vápenec. Základem kvalitního rozmetení materiálu jsou velké rozmetací válce s vysokou obvodovou rychlostí, které zajistí dokonalé rozmetení materiálu. V nabídce jsou rozmetadla s reálnou přepravní kapacitou od 6 do 24 metrů krychlových.

Isaria

Zvyšte si výnosy a snižte si náklady na hnojiva. Jedinečné senzory - systém ISARIA je dostupný a pomůže i vám. Místa s vysokým výnosem přihnojí, negativní místa na poli zohlední. Nabízí variabilní hnojení i aplikaci ostatních prvků, nejen dusíku. Uspoří hnojiva, zvýší výnosy i kvalitu zrna.

Financování
Ve spolupráci se specialisty z oddělení Afinance zajišťujeme kompletní finanční péči pro dodávanou techniku – od návrhu optimálního financování, přes vyřízení strojního pojištění, až po pomoc se získáním dotace na váš stroj.
Školení obsluh
Novou službou je Customer Care – zajišťuje profesionální prvotní zaškolení nových zákazníků či doškolení profesionálních uživatelů strojů.
Uvedení do provozu

K dispozici dostanete komplexní manuál servisních postupů a jednotlivých úkonů pro jednotné uvedení strojů do provozu a následné servisní péče o ně.
 

Servisní péče
Uživatelům techniky nabízíme servisní služby na velmi vysoké úrovni. To v sobě zahrnuje nejen dokonale vyškolený tým servisních pracovníků, ale i servisní prostory odpovídající světovým standardům. 
Zajištění náhradních dílů
Důležitým faktorem pro správné fungování vašeho stroje jsou originální náhradní díly. Díky našemu logistickému centru a centrálnímu skladu se můžete spolehnout na rychlé dodání náhradních dílů pro zemědělskou a stavební techniku.
Technická podpora
Kompletní technické poradenství a školení pro servisní střediska zajišťuje naše oddělení technické podpory Atech. Školíme jednotlivé modelové řady strojů, nové trendy v opravárenství a novinky na trhu.

Další produkty a služby ze závěsné techniky