Setí

Hledáte secí stroje, umožňující zaset do různých půdních podmínek? Kladete vysoký nárok na udržení hloubky setí? Chcete dosahovat maximálního výkonu s velkými zásobníky s jednoduše přístupným a efektivním plněním? Už nehledejte, přesně takové stroje u nás najdete.

Financování
Financování
Ve spolupráci se specialisty z oddělení Afinance zajišťujeme kompletní finanční péči pro dodávanou techniku – od návrhu optimálního financování, přes vyřízení strojního pojištění, až po pomoc se získáním dotace na váš stroj.
Servisní péče
Servisní péče
Uživatelům techniky nabízíme servisní služby na velmi vysoké úrovni. To v sobě zahrnuje nejen dokonale vyškolený tým servisních pracovníků, ale i servisní prostory odpovídající světovým standardům. 
Školení obsluh
Školení obsluh
Novou službou je Customer Care – zajišťuje profesionální prvotní zaškolení nových zákazníků či doškolení profesionálních uživatelů strojů.
Technická podpora
Technická podpora
Kompletní technické poradenství a školení pro servisní střediska zajišťuje naše oddělení technické podpory Atech. Školíme jednotlivé modelové řady strojů, nové trendy v opravárenství a novinky na trhu.
Uvedení do provozu
Uvedení do provozu

K dispozici dostanete komplexní manuál servisních postupů a jednotlivých úkonů pro jednotné uvedení strojů do provozu a následné servisní péče o ně.
 

Zajištění náhradních dílů
Zajištění náhradních dílů
Důležitým faktorem pro správné fungování vašeho stroje jsou originální náhradní díly. Díky našemu logistickému centru a centrálnímu skladu se můžete spolehnout na rychlé dodání náhradních dílů pro zemědělskou a stavební techniku.

Amazone

Závěsná zemědělská technika Amazone
Ať už jste rodinná farma, obrovský podnik, nebo poskytujete služby, vždy si vyberete. Od jednoduchého mechanického stroje až po pneumatický, od máku až po fazole. Secí botky přesně dle vašich podmínek. Jednoduchá kalibrace stroje z jednoho místa přímo u secího stroje. Přesné setí ještě přesnější díky řízení GPS navigací. Unikátní řešení Autopoint – vypnutí a zapnutí dávkovače s předstihem. Šetříte osivem, tím snižujete náklady a nevzniká přehuštění porostu a potíže s tím spojené.

Great Plains

Značka Great Plains je předním výrobcem secích strojů. Nabízí univerzální a přesné secí stroje, které mohou být vybaveny plošnou nebo zónovou předseťovou přípravou. Velký důraz Great Plains klade na precizní dopravu a přesné ukládání osiva.

Další produkty a služby ze závěsné techniky