Amazone

Ať už jste rodinná farma, obrovský podnik, nebo poskytujete služby, vždy si vyberete. Od jednoduchého mechanického stroje až po pneumatický, od máku až po fazole. Secí botky přesně dle vašich podmínek. Jednoduchá kalibrace stroje z jednoho místa přímo u secího stroje. Přesné setí ještě přesnější díky řízení GPS navigací. Unikátní řešení Autopoint – vypnutí a zapnutí dávkovače s předstihem. Šetříte osivem, tím snižujete náklady a nevzniká přehuštění porostu a potíže s tím spojené.

AGRI SEEDING

Pod značkou AGRI SEEDING naleznete stroje anglického výrobce SUMO a na poli secích strojů se zaměřuje na omezení ztráty vláhy díky snížení počtu přejezdů po poli. Stroje umožňují setí v zónách, což s sebou nese úsporu vláhy, dobrou strukturu půdy a rychlé setí. 

Financování
Ve spolupráci se specialisty z oddělení Afinance zajišťujeme kompletní finanční péči pro dodávanou techniku – od návrhu optimálního financování, přes vyřízení strojního pojištění, až po pomoc se získáním dotace na váš stroj.
Servisní péče
Uživatelům techniky nabízíme servisní služby na velmi vysoké úrovni. To v sobě zahrnuje nejen dokonale vyškolený tým servisních pracovníků, ale i servisní prostory odpovídající světovým standardům. 
Školení obsluh
Novou službou je Customer Care – zajišťuje profesionální prvotní zaškolení nových zákazníků či doškolení profesionálních uživatelů strojů.
Technická podpora
Kompletní technické poradenství a školení pro servisní střediska zajišťuje naše oddělení technické podpory Atech. Školíme jednotlivé modelové řady strojů, nové trendy v opravárenství a novinky na trhu.
Uvedení do provozu

K dispozici dostanete komplexní manuál servisních postupů a jednotlivých úkonů pro jednotné uvedení strojů do provozu a následné servisní péče o ně.
 

Zajištění náhradních dílů
Důležitým faktorem pro správné fungování vašeho stroje jsou originální náhradní díly. Díky našemu logistickému centru a centrálnímu skladu se můžete spolehnout na rychlé dodání náhradních dílů pro zemědělskou a stavební techniku.

Další produkty a služby ze závěsné techniky