SIP

Robustní stroje se snadným ovládáním při jakékoli pracovní činnosti. Nabízí osvědčené řešení od použití na velkých výměrách až po práci ve svažitém terénu. Díky více než 60 letému budování know-how a použitím nejlepších komponentů od renomovaných výrobců, se stroje vyznačují dlouhodobou spolehlivostí a životností.
Značka si vydobývá zpět přízeň zákazníků a v současné době se těší veliké oblibě u zákazníků. Neváhejte navštívit některou z našich předváděcích akcí a přesvědčte se na vlastní oči o kvalitách značky SIP.

Kongskilde

Základem nesených žacích strojů řady GXS je jedinečná hladká a nízká žací lišta JF, která garantuje čistý řez a rovnoměrný i rychlý průchod sečené hmoty strojem. Stroje řady GXS jsou centrálně zavěšené s dobrým kopírování terénu a sníženým přítlakem na půdu. Díky tomu je chráněna půda i travní drn a dochází k lepšímu obrůstání.

Všechny obraceče a shrnovače CNH Kongskilde jsou prověřené praxí a mají robustní konstrukci. Stranové shrnovače jsou vybavené rámem „Multi Link“, díky kterému mohou optimálně kopírovat povrch i velmi zvlněného terénu.
Kongskilde reprezentuje výrobní program skládající se nejen z kvalitních a efektivních strojů pro sklizeň pícnin.

Financování
Ve spolupráci se specialisty z oddělení Afinance zajišťujeme kompletní finanční péči pro dodávanou techniku – od návrhu optimálního financování, přes vyřízení strojního pojištění, až po pomoc se získáním dotace na váš stroj.
Školení obsluh
Novou službou je Customer Care – zajišťuje profesionální prvotní zaškolení nových zákazníků či doškolení profesionálních uživatelů strojů.
Uvedení do provozu

K dispozici dostanete komplexní manuál servisních postupů a jednotlivých úkonů pro jednotné uvedení strojů do provozu a následné servisní péče o ně.
 

Servisní péče
Uživatelům techniky nabízíme servisní služby na velmi vysoké úrovni. To v sobě zahrnuje nejen dokonale vyškolený tým servisních pracovníků, ale i servisní prostory odpovídající světovým standardům. 
Zajištění náhradních dílů
Důležitým faktorem pro správné fungování vašeho stroje jsou originální náhradní díly. Díky našemu logistickému centru a centrálnímu skladu se můžete spolehnout na rychlé dodání náhradních dílů pro zemědělskou a stavební techniku.
Technická podpora
Kompletní technické poradenství a školení pro servisní střediska zajišťuje naše oddělení technické podpory Atech. Školíme jednotlivé modelové řady strojů, nové trendy v opravárenství a novinky na trhu.

Další produkty a služby ze závěsné techniky