Amazone

Ať už jste rodinná farma, obrovský podnik, nebo poskytujete služby, vždy si vyberete. Od mělké podmítky až po hloubkové kypření včetně orby. Široký výběr strojů do všech půdních podmínek, univerzálnost, spolehlivost, přesnost, bezúdržbovost – žádné maznice, jedinečné náboje s trvalou náplní. Jednoduché ovládání a ergonomie. Hlavní znaky strojů na zpracování půdy AMAZONE.

AGRI FARMING SOLUTIONS

Pod naší značkou AGRI FARMING SOLUTIONS naleznete unikátní stroje výraběné britským výrobcem SUMO, který se zaměřuje na ozdravení půdního profilu. V portfoliu nabízíme kombinované stroje v neseném i taženém provedení, přičemž značka SUMO je synonymem pro kvalitní a robustní stroje k mělkému i hlubokému zpracování půdy. Dodáváme podmítače, podrýváky i stroje pro předseťovou přípravu.

OPaLL-AGRI

Kvalitní česká výroba pro české farmáře. Spolehlivé stroje s dobrým poměrem cena/výkon. Společnost OPaLL-AGRI si zakládá na individuálním přístupu a naslouchá vám, zemědělcům. Proto si vždy koupíte praxí prověřený a odladěný stroj.

Financování
Ve spolupráci se specialisty z oddělení Afinance zajišťujeme kompletní finanční péči pro dodávanou techniku – od návrhu optimálního financování, přes vyřízení strojního pojištění, až po pomoc se získáním dotace na váš stroj.
Školení obsluh
Novou službou je Customer Care – zajišťuje profesionální prvotní zaškolení nových zákazníků či doškolení profesionálních uživatelů strojů.
Uvedení do provozu

K dispozici dostanete komplexní manuál servisních postupů a jednotlivých úkonů pro jednotné uvedení strojů do provozu a následné servisní péče o ně.
 

Servisní péče
Uživatelům techniky nabízíme servisní služby na velmi vysoké úrovni. To v sobě zahrnuje nejen dokonale vyškolený tým servisních pracovníků, ale i servisní prostory odpovídající světovým standardům. 
Zajištění náhradních dílů
Důležitým faktorem pro správné fungování vašeho stroje jsou originální náhradní díly. Díky našemu logistickému centru a centrálnímu skladu se můžete spolehnout na rychlé dodání náhradních dílů pro zemědělskou a stavební techniku.
Technická podpora
Kompletní technické poradenství a školení pro servisní střediska zajišťuje naše oddělení technické podpory Atech. Školíme jednotlivé modelové řady strojů, nové trendy v opravárenství a novinky na trhu.

Další produkty a služby ze závěsné techniky