Agrotec Slovensko se představí na autosalonu v Nitře

25. 09. 2023


V termínu od 28. září do 1. října se výstaviště Agrokomplex v Nitře přemění na ráj automobilů. Uskuteční se zde totiž 28. ročník Autosalón Autoshow 2023 a naši kolegové ze slovenského Agrotecu budou u toho. A co za novinky přivezou?

Návštěvníci se mohou těšit na exkluzivní novinku z portfolia značky Jeep, konkrétně půjde o první plně elektrický Jeep Avenger. Toto funkční, ale zároveň šetrné auto si zachovává veškeré kvality zavedené značky. Nabízí komplexní škálu asistenčních systémů, 18" disky z lehké slitiny z dvojbarevným lakováním i bezdotykové otevírání kufru. Elektrická verze se navíc chlubí titulem Evropské auto roku 2023.

Kromě plně elektrické verze bude v Nitře ke zhlédnutí také model v benzinové verzi. Konkrétně ve variaci s efektivním motorem 1.2 TURBO s výkonec 100 koní a 6stupňovou manuální převodovkou. Tato kombinace zajišťuje nízkou spotřebu a přitom velmi kvalitní výkon. Ve výbavě nechybí 360° parkovací senzory s parkovací kamerou, navigační systém, audio od JBL, adaptivní tempomat a řadu dalších vychytávek. 
Více o obou verzích najdete přímo na stránkách AGROTEC Slovensko. Na autosalónu bude k vidění také Jeep Compass.

Kromě již zmíněných vozů nebudou na výstavní ploše chybět ani stálice v podobě užitkových vozidel Fiat Ducato či Iveco Daily, ale ani nákladní auta Iveco Eurocargo, Iveco T-Way či Iveco S-Way.

Vozy všech tří značek najdete přímo na volné ploše E, kousek za vstupem na výstaviště. Veškeré doplňující informace o Autosalónu Autoshow 2023 včetně doprovodného programu najdete na https://agrokomplex.sk/autosalon/.