Den otevřených dveří AGROTEC Group 2017

26. 04. 2017


Dovolujeme si vás pozvat na Den otevřených dveří AGROTEC Group, který proběhne 13. května 2017 od 10:00 do 14:00 v Hustopečích u Brna. Můžete se těšit na farmářské trhy, dřevorubeckou show i hudební skupinu NA2FÁZE a množství soutěží.
 

 

Bohatý doprovodný program i občerstvení

Sekery, ruční pily dlouhé 2 metry, motorové pily s výkonem přes 70 koní, řetězy řítící se rychlostí přes 200 kilometrů v hodině – tak to vše znamená TIMBERSPORTS! Máme pro vás připraveno adrenalinové dřevorubecké vystoupení, na které jen tak nezapomenete.

Na dnu otevřených dveří společnosti AGROTEC dostanou opět prostor i stánky s lokálními produkty. Můžete zde zakoupit vína z místních vinařství, domácími produkty nebo například produkty z Mandlarna.cz.

_MG_3740.jpg

Pro návštěvníky budou připraveny předváděcí jízdy v nové Škodě Kodiaq i kompaktním voze Kia Picanto a tyto žhavé novinky si tak můžete vykoušet sami na vlastní kůži. Testovací jízdy ale budou možné i s ostatními modely značek Škoda a Kia.

Škoda Kodiaq


Všichni účastníci se dále mohou těšit na jízdu s traktory CASE IH, New Holland i Steyr, tankování se slevou a dezinfekci klimatizace za zvýhodněnou cenu.

Jízda s traktory.


Budeme pro vás mít připravené dobré občerstvení, výbornou kávu i osvěžující zmrzlinu. V neposlední řadě zde bude vystavovat tým TU Brno Racing, která se účastní prestižní soutěže Formule StudentDen otevřených dveří AGROTEC Group je zábava pro celou rodinu!

Formule student na dnu otevřených dveří AGROTEC Group 2016.
 
 

Premiéra AGROTEC virtuální reality

Rovněž na vás čeká soutěž ve virtuální realitě z prostředí AGROTEC Group. Přijďte si vyzkoušet tuto technologii a zároveň vyhrát hodnotné ceny, jestliže se vám úkol zadaný ve virtuálním prostředí showroomu Škoda AGROTEC Hustopeče podaří vyřešit nejrychleji ze všech soutěžících. Virtuální realita AGROTEC Group bude mít svoji premiéru právě zde!

DOD-VR.jpg


Parkování a plánek stanovišť

K parkování bude připraveno několik ploch. Parkoviště č. 1 se nachází na travnaté ploše za mycí linkou (z kruhového objezdu výjezd směrem Starovice), parkoviště č. 2 je před areálem společnosti AGRI CS, parkoviště č. 3 se nachází před areálem divize nákladních automobilu Iveco a zemědělské techniky (z kruhového objezdu výjezd směrem na dálnici). 
AGT_karta_parking2.jpg
dod-hustopece-planek.PNG
Plánek rozmístění jednotlivých stanovišť na Dnu otevřených dveří AGROTEC Group.
 
Těšíme se na setkání s vámi 13. května od 10:00!